GPS Phone Tracker

برنامه ردیابی تلفن همراه GPS Phone Tracker

بیش از 50 میلیون کاربر در پلی استور

کسب امتیاز 4.3 در سایت گوگل پلی

قابلیت پیدا کردن موقعیت افراد با تلفن آنها!

پیشنهاد ویژه سایت ApkTops برای کاربران

نسخه پرمیوم با امکانات کامل

یکی از امکانات بسیار عالی که با ورود گوشی های هوشمند به بازار برای کاربران فراهم شد، قابلیت مکان یابی یا همان GPS در این گوشی ها بود که استفاده های بسیار زیادی داشت. استفاده از جی پی اس برای مکان یابی در حال حاضر حرف اول را می زند. کسانی که در مسیری ناشناخته قدم می گذارند با استفاده از GPS گوشی همراه خود می توانند به سادگی مسیر صحیح را انتخاب کرده و به آن وارد شوند. امروز قصد معرفی نرم افزاری را داریم که استفاده ای فراتر از مسیریابی را به شما خواهد داد. GPS Phone Tracker نرم افزاری قدرتمند و بسیار عالی برای گوشی های هوشمند می باشد که با استفاده از آن امکان ردیابی تلفن ها را خواهید داشت!

GPS-Phone-Tracker-Pro-Premium

 

ویژگی ها:

  • قابلیت رهگیری کردن محل مسافرت دوستانتان از محلی به محل دیگر با استفاده از نقشه های موقعیت مکانی برنامه
  • قابلیت استفاده برای زمانی که می خواهید به شهر دوستی که با شهر وی آشنایی ندارید سفر کنید
  • قابلیت استفاده برای مسیریابی افراد خانواده و اطلاع از محل هایی که افراد خانواده شما می روند

 

کارایی برنامه GPS Phone Tracker هنگامی بیشتر خودنمایی خواهد کرد که شما گوشی همراهتان را گم کرده باشید. این نرم افزار امکانی برای شما فراهم خواهد کرد که بتوانید به سادگی مکانی که تلفن همراه شما در آن قرار دارد را بیابید و به این ترتیب بتوانید به سادگی محل تلفن همراه خود را بیابید. یکی از سوالاتی که کاربران در مورد برنامه GPS Phone Tracker داشتند این است که با وجود نصب برنامه GPS Phone Tracker بر روی گوشی چگونه پس از سرقت می توان آن را ردیابی کرد؟ در این مورد باید بگوییم که امکان ردیابی کردن گوشی سرقت شده از طریق وب سایت سازنده همین برنامه برای کاربران فراهم شده است.

یکی دیگر از امکانات برنامه GPS Phone Tracker قابلیت ردیابی کردن مسیرهایی است که شخصی خاص طی می کند. با نصب کردن این نرم افزار بر روی گوشی شخصی که مد نظر دارید به سادگی امکان ردیابی کردن مسیری که وی طی می کند را خواهید داشت.

به طور حتم امکانات GPS Phone Tracker به همین موارد ختم نمی شود و بسته به نیاز کاربران، امکانات بسیار بیشتری در این برنامه قرار داده شده است که می توانید در مواقع مناسب از انها استفاده کنید.