بازی ماجراجویی گریم فندانگو Grim Fandango Remastered

حجم این بازی 3.2 گیگابایت است

Grim Fandango Remastered را شاید بتوان یکی از کامل ترین بازی های ماجراجویی برای اندروید دانست که با دارا بودن گیم پلی بسیار سرگرم کننده و جذاب می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. این بازی با گیم پلی منحصر به فرد و کاملا اختصاصی عرضه شده است.

Grim-Fandango-Remastered

ویژگی ها:

  • دارای گیم پلی ماجراجویی و طراحی شده به صورت بسیار عالی
  • استفاده از شخصیت ها و کاراکترهای متفاوت در طی بازی
  • جستوجو در میان سرزمین مردگان برای پیش بردن بازی
  • وجود انواع پازل ها و معماهای مختلف برای حل کردن توسط شما
  • دارای گرافیک خیره کننده و بسیار عالی به همراه صداگذاری بی نظیر

 

داستان بازی Grim Fandango Remastered در مورد دنیای مردگان می باشد. دنیایی که در آن تمام افراد مرده اند. داستان این بازی در ابتدا به حسابرسی و رسیدن به اعمال انسان ها می باشد. در میان بهشت و جهنم کسانی که کارهای خوبی کرده اند، پاداش خوبی دریافت خواهند کرد و کسانی که انسان خوبی نبوده اند با جزای کارشان مواجه خواهند شد. بهترین پاداشی که در بازی وجود دارد این است که شخص نیکوکار می تواند برای مدت زمان 4 دقیقه به دنیا برگردد و بدترین پاداش نیز این است که شخص گناهکار همین مسیر را در مدت 4 سال پیاده روی کند. اما مافیای آن دنیا هم دست به کار شده اند و به سیستم دست برده اند و بسیاری از مسائل به هم ریخته است. به طوری که یکی از افراد که باید جایزه 4 دقیقه برای سفر به دنیا را دریافت می کرد، در عوض مسافت 4 ساله حرکت به دنیا را انتخاب کرده است.

در بازی Grim Fandango Remastered شما به عنوان شخصیت اصلی بازی باید بتوانید با ماجراجویی در مکان ها و محیط های مختلف به راز بازی پی ببرید و مشکلاتی که پیش آمده است را حل کنید.

این بازی دارای نسخه ویندوزی نیز می باشد که یکی از بازی های سرگرم کننده و محبوب محسوب می شود.