برنامه قدرتمند مانیتورینگ باتری GSam Battery Monitor Pro

نسخه کامل و PRO پچ شده نرم افزار مخصوص اندروید 2.3+ و 4.4+

یکی از مشکلاتی که اکثر کاربران گوشی های هوشمند دارند، خالی شدن باتری گوشی در مدت زمان نسبتا کوتاهی می باشد. البته این موضوع نیز طبیعی است چرا که گوشی های هوشمند دارای امکانات بسیار زیادی از جمله صفحه نمایش بسیار قوی، دوربین با کیفیت بالا، برنامه های جانبی متعدد و بازی های زیادی می باشند. به همین دلیل کاربران با استفاده از این قابلیت ها، و به دلیل این که از آنها زیاد استفاده می کنند، معمولا باتری گوشی زود خالی میشود. اما این بار در ای پی کی تاپز نرم افزاری با نام GSam Battery Monitor را برایتان اماده کرده ایم که به شما امکان مدیریت هرچه بهتر و در نتیجه افزایش عمر باتری را خواهد داد.

برنامه قدرتمند مانیتورینگ باتری GSam Battery Monitor Pro

ویژگی های GSam Battery Monitor

 • اطلاع از وضعیت باتری و مقدار باقی مانده آن در نوار وضعیت
 • قابلیت تغییر دادن آیکون باتری در بالای گوشی با بسته آیکون های مختلف
 • نمایش میزان مصرف هریک از اپلیکیشن های گوشی با جزئیات دقیق و کامل
 • طبقه بندی کردن اپلیکیشن های گوشی نسبت به مصرفی که از باتری دارند
 • مشاهده برآورد زمان باقی مانده برای استفاده از باتری گوشی و روشن ماندن ان
 • نمایش بیشترین مدت زمانی که باتری گوشی تان فعالیت داشته است و گوشی روشن مانده است
 • اضافه کردن یک ویجت زیبا به صفحه اصلی گوشی برای نمایش وضعیت باتری و زمان باقی مانده استفاده از باتری
 • نمایش کامل اطلاعات مربوط به باتری گوشی
 • قابلیت دانلود یا ساخت آیکون های جدید برای باتری
 • قرار دادن زنگ های هشدار دلخواه برای هشدار وضعیت باتری و خالی شدن ان

ویژگی های نسخه PRO

 • بهینه سازی شده برای تبلت و گوشی های با سایز بالا برای عدم در نمایش
 • برآورد زمان دقیق باقی مانده برای استفاده از باتری گوشی

معرفی برنامه GSam Battery Monitor Pro اندروید

برنامه GSam Battery Monitor این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند مدت زمان بیشتری از باتری گوشی خود استفاده کنند. همین مسئله یکی از بزرگترین دغدغه های کاربران حساب می شود که باعث می شود همیشه از خالی شدن زود هنگام باتری گوشی خود، رنجش خاطر داشته باشند.

نرم افزار GSam Battery Monitor لیستی از تمام اپلیکیشن هایی که از باتری گوشی مصرف دارند را به شما نشان خواهد داد. شما می توانید در این لیست به ترتیب پر مصرف ترین اپلیکیشن هایی که در حال فعالیت هستند را مشاهده کنید. همانطور که می دانید بسیاری از برنامه ها و بازی هایی که بر روی گوشی نصب می شوند، مصرف بسیار زیادی از باتری گوشی دارند، لذا کاربران در برنامه GSam Battery Monitor می توانند آن برنامه یا بازی هایی که دارای مصرف بسیار زیادی هستند را شناسایی و فعالیت انها را متوقف کنند. این کار باعث خواهد شد تا بتوانید مدت زمان بسیار بیشتری از باتری گوشی تان استفاده کنید.

GSam Battery Monitor این قابلیت را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند مصرف باتری را همیشه تحت کنترل داشته و از میزان مصرف آن آگاهی داشته باشند. با استفاده از این برنامه می توانید آلارم هایی در نظر بگیرید تا در صورت کاهش انرژی باتری، با استفاده از همان آلارم به شما هشدار داده شود که گوشی تان را به شارژر متصل کنید و باتری آن را شارژ کنید. این نرم افزار دارای یک ویجت اختصاصی نیز می باشد که می توانید از آن بر روی صفحه گوشی استفاده کنید تا همیشه از آخرین وضعیت باتری و مدت زمانی که باتری انرژی برای روشن نگه داشتن گوشی دارا می باشد، مطلع باشید.