بازی زیبا و سرگرم کننده Gun Club 3: Virtual Weapon Sim

شبیه ساز حرفه ای سلاح های گرم با گرافیک و گیم پلی عالی

قسمت سوم از سری بازی های Gun Club

محصول استودیوی The Binary Mill کشور استرالیا

نسخه معمولی + نسخه مود شده

کسب امتیاز 4.2 از 5.0 در گوگل پلی

سلاح های گرم یکی از پر نقش ترین ابزارهای ساخت بازی هستند. تا کنون هزاران بازی مختلف از بازی های جنگی و اول شخص گرفته تا بازی های سوم شخص و استراتژیک، به خاطر وجود این سلاح ها ساخته شده اند. یکی از سبک های محبوب در این زمینه، شبیه ساز های سلاح ها می باشد. سری بازی های Gun Club از جمله بهترین مثال ها برای این دسته از بازی ها هستند. در این بازی ها، سلاح های واقعی با ظریف ترین جزئیات ممکن طراحی می شوند تا تجربه واقعی کار با آن سلاح ها قابل دسترس باشد. این بار برای کاربران وب سایت APKTOPS به معرفی قسمت سوم از این سری بازی ها یعنی بازی Gun Club 3 می پردازیم.

Gun-Club-3

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی و جزئیات بالا
  • طراحی های حرفه ای و بسیار نزدیک به واقعیت
  • وجود سلاح های مختلف در کلاس های متفاوت
  • وجود مراحل مختلف و چالش برانگیز
  • وجود بخش Challenge Mode
  • قابلیت شخصی سازی و ارتقاء سلاح ها
  • بهینه سازی شده برای اجرای عالی بر روی تبلت ها

معرفی بازی Gun Club 3

Gun Club 3 که با نام کامل Gun Club 3: Virtual Weapon Sim (به فارسی: باشگاه اسلحه 3: شبیه ساز مجازی سلاح) در گوگل پلی عرضه شده است، یک بازی زیبا در سبک بازی های شبیه سازی می باشد که در آن سلاح های متفاوت و واقعی به صورت حرفه ای با جزئیات بسیار بالا شبیه سازی شده اند. بازی Gun Club 3 توسط یک موتور بازی سازی حرفه ای و با دقت بالا، سلاح های واقعی و معروف را شبیه سازی کرده است. دقت طراحی ها آنقدر بالاست که نه تنها ظاهر سلاح ها کاملاً شبیه به نسخه های واقعیشان هستند، بلکه صدای شلیک، نوع لگد زدن و دیگر موارد از این قبیل نیز به خوبی شبیه سازی شده اند.

در Gun Club 3 شما می توانید سلاح های مختلف را انتخاب کرده و در زمین های تمرینی شروع به تمرین و تیراندازی به سمت اهداف کنید. مراحل به صورت پشت هم سخت تر شده و چالش های شما نیز بیشتر و دشوار تر می شوند. مثلاً هدف های شما در مراحل اولیه ساکن هستند اما در مراحل بعدی متحرک شده و تعداد آن ها بیشتر می شود. در مراحل بالاتر و همچنین در بخش بسیار چالش برانگیز Challenge Mode اهداف شما زنده می شوند و به سمت شما حمله ور خواهند شد. یکی از بخش های محبوب این مد، بخش زامبی های آن است.

بعد از انتخاب سلاح ها و کسب امتیاز و پول با هدف گیری های دقیق، می توانید سلاح های خود را ارتقاء بخشیده و شخصی سازی های لازم را روی آن ها انجام دهید. بازی Gun Club 3 یک سرگرمی مناسب برای گیمرهای حرفه ای می باشد که از انجام بازی ها نه تنها برای سرگرم شدن، بلکه برای به چالش کشیده شدن استفاده می کنند. اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های FPS می باشید، Gun Club 3 گزینه ای مناسب برای شما خواهد بود.