بازی سرگرم کننده Hammer Reloaded

گرافیک فانتزی و طراحی های سه بعدی

گیم پلی جذاب در سبک تیراندازی سوم شخص

محصول استودیوی پاکستانی Hammerhead Studio

نسخه معمولی + نسخه مود شده

با امتیاز 4.0 از 5.0 در گوگل پلی

بی تردید مهمترین هدف بازی ها، به ویژه بازی های موبایلی، سرگرم کردن و برای گذراندن اوقات بیکاری می باشد. بعضی بازی ها صرفاً برای چنین موردی ساخته شده اند. این دست از بازی ها را تفننی یا Casual می نامند. در این دسته از بازی ها، سبک های مختلفی از جمله فکری، چالش برانگیز و حتی اکشن نیز دیده می شود. بازی Hammer Reloaded یکی از این بازی هاست که به معنای واژه فقط برای سرگرم کردن بازیکن ها ساخته و عرضه شده است.

 Hammer-Realoded

ویژگی ها :

  • گرافیک فانتزی و دیدنی
  • طراحی های سه بعدی
  • گیم پلی سرگرم کننده در سبک اکشن شوتر از نمای سوم شخص
  • دارای 30 مرحله متفاوت
  • قابلیت استفاده از انواع سلاح ها و تجهیزات جنگی
  • قابلیت استفاده از تانک، هلیکوپتر و …
  • قابلیت خرید تجهیزات مختلف و استفاده از Achievements

معرفی بازی Hammer Reloaded

Hammer Reloaded نام یک بازی به ظاهر ساده اما پر مخاطره و اکشن موبایلی می باشد که توسط استودیوی Hammerhead Studio ساخته و پرداخته شده است. این بازی مستقیماً از روی یک بازی آنلاین و تحت وب با همین نام الگوبرداری شده است و با ایجاد تغییراتی نامحسوس، برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس عرضه شده است.

در بازی Hammer Reloaded که محتوای داستانی و ماجرایی خاصی ندارد، شما به خیابان ها و نقاط مختلف شهری سفر می کنید که در هر نقطه از آن ، صدها دشمن مسلح استقرار یافته اند. این شهر توسط یک فرد دیوانه به تصرف درآمده است و شهر خالی از سکنه شده است. ارتش هزاران نفری این فرد دیوانه مأمور شده اند تا دنیا را به تباهی بکشند. اما چه کسی باید جلوی این فاجعه را بگیرد؟ شخصی به نام Hammer Reloaded مسئول آزادی جهان از دست این مزدوران می شود.

شما در نقش یک مأمور با سابقه که لقب Hammer Reloaded دارد، پا به این میدان جنگ گذاشته و با هر سلاحی که در اختیار دارید، می بایست دشمنان را نابود کنید. بازی Hammer Reloaded به کل یک بازی تفننی و فانتزی برای گذراندن اوقات می باشد. در این بازی فقط تیراندازی و انفجار دیده می شود. یکی از قابلیت های بارز این بازی توانایی استفاده از سلاح های مختلف و اکسپلوژن های متفاوت می باشد. همچنین شما قادر هستید تا از وسایلی مثل تانک ، هلیکوپتر و … نیز برای نابود کردن اهدافتان استفاده کنید. گرافیک بازی کارتونی و فانتزی می باشد. گیم پلی بازی نیز در سبک اکشن و از نمای سوم شخص است.