Harvest Land: Farm & City Building

بازی استراتژیکی Harvest Land

دارای گرافیک فانتزی و گیم پلی مدیریتی

در سبک بازی های تفننی و شبیه ساز کشاورزی

محصول استودیوی MysteryTag کشور کانادا

امروزه بازی های سبک شبیه سازی و مدیریتی دارای طرفداران و بازیکنان بسیار زیادی در سطح جهانی می باشند. اگر شما هم یکی از دوستداران و بازیکنان بازی هایی امثال Hay Day می باشید پس مسلما بازی شبیه سازی مزرعه و سبک کشاورزی Harvest Land برایتان جذاب و سرگرم کننده خواهد بود. در این بازی بسیار جذاب شما یک مزرعه دار و کشاورزی هستید که روزانه محصولات متعددی کشت می کنید و از فروش آنها پول به دست می آورید و با پول حاصل از فروش محصول مزرعه خود را با سلیقه خودتان مملو از اشیا رنگارنگ و درختان پر میوه و حیوانات وفادار می کنید. بازی مزرعه داری Harvest Land  شما را تا مدت ها سرگرم خود خواهد کرد. پس اگر شما یک کشاورز و مزرعه دار خوب هستید این بازی فانتزی را از دست ندهید.

ویژگی ها :

  • انواع محصولات کشاورزی در بازی
  • قابلیت نبرد با غول های جزیره
  • وجود انواع حیوانات مزرعه
  • وجود انواع ساختمان های تولیدی
  • گردونه شانس روزانه جهت دریافت جوایز
  • قابلیت تجارت قایق و کالا با دوستان خود
  • گرافیک فانتزی و رنگ آمیزی بسیار عالی
  • صداگذاری عالی جزئیات
  • جمع آوری گنجینه های پنهان و نادر برای کشف یک مزرعه ی ساحلی جدید
  • کاشت و برداشت محصولات زراعی منحصر به فرد همراه با میوه ها و سبزیجات متعدد


 معرفی و بررسی بازی Harvest Land

بازی جذاب Harvest Land با نام فارسی زمین برداشت محصول یک بازی زراعی مدیریتی منحصر به فرد همراه با میوه ها و سبزیجات متعدد است. Harvest Land یک بازی زیبا در سبک بازی های مزرعه داری مدیریتی و استراتژیک می باشد. بازی Harvest Land از نوع فانتزی و با گرافیک زیبایی طراحی شده تا بتواند تصاویر زیبایی را در ذهن بازیکن تداعی کند. این بازی زیبا ساخت کمپانی بازی سازی MysteryTag کشور کانادا می باشد که به صورت رایگان عرضه شده است.

با این بازی می توانید تجربه ای جدید و متفاوت از بازی های مدیریت مزرعه را در دستگاه خود داشته باشید و ساعت ها خود را سرگرم سازید. در خط داستانی بازی Harvest Land شما در نقش یک کاپیتان وایکینگ سفری ماجراجویانه را آغاز کرده و سرانجام به جزیره ای می رسید که در ابتدا یک مکان خشک و خالی از سکنه است و شما به مرور زمان با ساختن انواع ساختمان های تولیدی و پرورش حیواناتی از قبیل مرغ، گوسفند و خوک و کاشت محصولات زراعی این جزیره را به مکانی قابل زندگی تبدیل می کنید. شما باید با کاشت و برداشت محصولات، مدیریت مزرعه، ایجاد ابزارهای مختلف و غیره به رونق مزرعه ی شخصی خودتان بپردازید و با به دست آوردن و جمع آوری پول به گسترش مزرعه کمک کنید.

اما ویژگی بازی Harvest Land وجود غول های شرور در جزیره ی شماست که شما باید گاهی به جنگ با آنان بروید و با غلبه به آنها مانع پیشروی بیشترشان شوید. بازی نسبت به حجم بسیار کم خود دارای گرافیکی عالی و رنگارنگ می باشد و در آن قادر خواهید بود به دو صورت مختلف آفلاین و آنلاین به بازی بپردازید ؛ در حالت آفلاین برای خود مزرعه ای شگفت انگیز را بسازید و در حالت آنلاین با کاربران فیسبوکی و دوستان به رقابت بپردازید. هم اکنون این بازی زیبا و سرگدم کننده را از سایت برترین های اندروید دانلو کنید و از لحظات جذاب این بازی لذت ببرید.