نسخه دوم بازی ترسناک و پازلی Haunted Manor

سبک فکری و چالش برانگیز

محصولی از شرکت ایتالیایی redBit Games

با امتیاز 4.3 از ۵ و قیمت 2.99 دلار در گوگل پلی

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

نکته: این بازی در دو نسخه Full و Lite عرضه شده است. نسخه ارائه شده توسط APKTops نسخه Full به همراه دیتا می باشد.

بعد از عرضه نسخه اول از سری بازی های Haunted Manor با عنوان Haunted Manor: The Secret of the Lost Soul به سراغ عرضه نسخه دوم با عنوان Haunted Manor 2 : The Horror Behind the Mystery می رویم. این بازی از برخی جهات ادامه Haunted Manor 1 به حساب می آید اما کلیت داستان و محتوای آن متفاوت است و در مورد شخصیت ها و مکان های دیگر می باشد. با APKTops در معرفی این بازی همراه باشید.

Haunted-Manor-2

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب و بهینه شده به همراه جزئیات بالا
  • گیم پلی روان در سبک Point & Tap
  • مدل سازی و طراحی های سه بعدی
  • دارای پازل ها و معماهای پیچیده تر
  • اضافه شدن صحنه های سینمایی (Cinematic Shots)
  • موزیک متن فوق العاده جذاب و متغیر نسبت به وضعیت بازی
  • بهبود چشم گیر گرافیک و استفاده از فناوری HDR
  • استفاده از فناوری صدای سه بعدی

بازی Haunted Manor 2

بازی Haunted Manor 2 با عنوان The Horror Behind the Mystery (ترس پشت رمز و راز) نسخه دوم از سری بازی های Haunted Manor می باشد. با همان گفته های قبلی و با همان دانسته ها از داستان Haunted Manor به سراغ داستان این بازی می رویم. ماجراهای Haunted Manor به یک مکان محدود نمی شود. خانه ها، ملک ها و تالارهای اشرافی بزرگی دچار این نفرین یا کابوس شده اند و به خانه های به اصطلاح Haunted یا خالی از سکنه (متروکه) معروف می شوند. این خانه ها در ظاهر متروکه شدند اما در باطن رمز و رازهای بسیاری داشته و تسخیر شده به نظر می رسند.

در بازی Haunted Manor 2 شما به سراغ ماجراهای ترسناک قصر خانواده اشرافی Sterling می روید. این خانه با عنوان Sterling’s Manor شناخته شده است و متعلق به خانواده ای نجیب زاده با نام Sterling می باشد. بنا بر اتفاقات عجیب و مرموز، این خانه زیبا و پر از هیاهو به مکانی سرد، تاریک و نفرین شده مبدل شده است. با توجه به دانسته ها و داستان اصلی این بازی یعنی کنجکاوی و ورود شما به این خانه ها، بازی شروع می شود. ورود شما به این مکان اشتباه بزرگی می باشد و حالا می بایست از هر راه و روشی که می توانید راه فراری برای خود پیدا کنید.

راه های ورودی مسدود شده و راهی برای فرار نیست. شما می بایست با حل معماها و دستیابی به برخی رمز و رازهای این خانه به سرنخ ها برسید و از آن ها برای پیدا کردن راه فرار استفاده کنید. فراموش نکنید که Sterling’s Manor نا گفته های زیادی داشته و بسیار مرموز می باشد. در ابتدا چیزی از ماجرای پشت پرده نمی دانید، اما با کشف حقایق بیشتر متوجه می شوید که افراد این خانه به طور غیر معمولی ناپدید و یا کشته شده اند. شما به وضوح انرژی ترسناکی را حس می کنید و بعد از مدتی مطمئن می شوید که در این خانه نیروهای تاریکی وجود دارند. شما باید از خودتان در مقابل این نیروها محافظت کنید.

گیم پلی و گرافیک بازی Haunted Manor 2 نسبت به نسخه اول بهبود یافته و امکاناتی نیز به آن ها اضافه شده است. در عوض، معماها پیچیده تر و چالش برانگیز شده اند و از طرف دیگر، بخش های بیشتری از بازی قابل گشت و گذار می باشند. در مجموع داستان، گرافیک، گیم پلی و بخش های این بازی با افزایش و بهبودی رو به رو شده اند و در نتیجه حجم این نسخه نسبت به نسخه پیشین چیزی بیشتر از 2 برابر می باشد.

* صحنه های این بازی ممکن است برای افراد زیر 16 سال مناسب نباشد.