نسخه اول بازی ترسناک و پازلی Haunted Manor

سبک فکری و چالش برانگیز

محصولی از شرکت ایتالیایی redBit Games

با امتیاز 4 از 5 و قیمت 1.09 دلار در گوگل پلی

به همراه فایل دیتا + ویدئوی گیم پلی بازی

نکته: این بازی در دو نسخه Full و Lite عرضه شده است. نسخه ارائه شده توسط APKTops نسخه Full به همراه دیتا می باشد.

بازی های سیستم عامل های موبایلی مثل iOS و Android بیشتر و بیشتر به سمت بازی های کامپیوتری شبیه می شوند. فاکتورهای این شباهت ها نه تنها در بخش گرافیک و گیم پلی بازی ها می باشد، بلکه در سبک و ژانر آن ها نیز گنجانده می شود. در بازی های سیستم عامل های اندروید یا آی او اس ، امروزه تقریباً طیف کامل و وسیعی از ژانر بازی های مختلف را می توان مشاهده کرد. سری بازی های Haunted Manor شرکت redBit Games از جمله بازی های مشابه به بازی های کامپیوتری می باشد. این بازی دارای ژانر ترسناک و سبک ماجرایی است و شامل بخش های فکری، داستانی و دلهره آور می باشد.

Haunted-Manor

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب و بهینه شده به همراه جزئیات بالا
  • گیم پلی روان در سبک Point & Tap
  • مدل سازی و طراحی های سه بعدی
  • دارای یک داستان ترسناک و غم انگیز
  • پازل ها و معماهای متعدد و سرگرم کننده و البته چالش برانگیز
  • دارای بخش های زیادی و رازهای نهان برای کشف
  • استفاده از تکنولوژی صدای سه بعدی

بازی Haunted Manor

Haunted Manor یا خانه خالی از سکنه عنوان سری بازی های چندگانه شرکت redBit Games می باشد که در ژانر ترسناک و سبک ماجرایی و فکری تولید شده است. بازی Haunted Manor تلفیقی هنری از سبک های مختلف می باشد. در این بازی شما احساس تنهایی و حس ترس را همراه خواهید داشت و از طرف دیگر داستان ماجرایی و زیبای آن را دنبال می کنید. همچنین، با وجود معماها و پازل های فکری به چالش کشیده می شوید و وجود بخش هایی مثل بازی های Hidden Object این بازی را به یکی از بازی های متفاوت تبدیل کرده است.

داستان های ترسناک بسیاری در کتاب ها، سریال ها و فیلم های مختلفی به نمایش در آمده اند. بسیاری از موضوعات این داستان ها به خانه هایی تسخیر شده توسط ارواح که اغلب در بالای یک بلندی یا یک تپه قرار دارند مربوط می شود. تعداد این داستان ها بسیار زیاد است اما یکی از آن ها بیشتر از دیگر داستان های مشابه معروف شده است.

این داستان با عنوان افسانه خانه خالی از سکنه یا Haunted Manor معروف شده است. حالا شرکت redBit Games بعد از شرکت هایی مثل Big Fish Games به سراغ این عنوان آمده اند و بازی خود را مطابق با این افسانه رقم زده اند. Haunted Manor خانه ای ترسناک، تقریباً متروکه و پر از رازهای ناگفته می باشد.

خانه ای تالار مانند که هیچ وقت نباید به سمت آن بروید! داستان بازی Haunted Manor به یک مسافر مربوط می شود. کسی که در یک هتل اقامت می کند و از افراد محلی آن منطقه شایعاتی دلهره آور نسبت به این خانه می شنود. داستان های مختلفی از این خانه به این مسافر گفته می شود و او را همراه با یک اضطراب و ترس بسیار کنجکاو می سازد.

اگرچه مردم مصرانه می گویند هیچ کسی نیست که به آن مکان رفته باشد ولی بازگشته باشد و هم اکنون هیچ کسی جرأت نزدیک شدن به آنجا را دارد. حالا این مسافر با اینکه این هشدارها را شنیده اما فکر می کند این صحبت ها شایعاتی بیش نیستند. پس تصمیم می گیرد و به سمت این خانه حرکت می کند. ادامه ماجرا قابل حدس می باشد. شما در نقش این فرد وارد این خانه شده اید و با غلبه بر ترس خود قصد وارسی این مکان را دارید. اما طولی نمی کشد که متوجه می شوید در این مکان تنها نیستید.

بر خلاف افکار خیلی ترسناک و مرگبار، حس کمک خواستن یک نفر را درک می کنید. بنابراین با حل کردن معماها و جمع آوری سرنخ ها تصمیم می گیرید تا به رازهای این خانه و انسانی که به کمک نیاز دارد پی ببرید. این شما و این هم Haunted Manor و ماجرای ترسناک و مرموز آن…

* صحنه های این بازی ممکن است برای افراد زیر 16 سال مناسب نباشد.

راهنمای نصب: بعد از نصب فایل APK بازی ، فولدر it.redbitgames.hauntedmanorfull را به sdcard/Android/obb منتقل کرده و بازی را اجرا کنید.