HBO NOW: Stream TV & Movies

برنامه شبکه اچ بی او گو HBO NOW

زیر مجموعه کمپانی Warner Bros
با بیش از 50 میلیون دانلود از پلی استور

اچ بی او به عنوان یکی از بزرگترین پخش کننده های شبکه تلویزیون امریکایی شناخته می شود که زیر مجموعه کمپانی براداران وارنر وابسته به باکس آفیس خانگی است. این شبکه از سال 2012 برنامه های خود را برای 29 میلیون مشترک در امریکا پخش می کند که سه ماه بعد از آ« این تعداد به 33 میلیون و 200 هزار نفر افزایش می یابد و به این ترتیب HBO به عنوان دومین شبکه بزرگ کابلی امریکا در میان مردم، ثبت می شود. اچ بی او علاوه بر ایالت های متحده در حدود 150 کشور دنی‍‍ا قابل مشاهده می باشد. این شبکه پشتیبانی و پخش سریال و فیلم ها و برنامه های مستند، مسابقات بوکس و همچنین برخی اوقات برنامه های کمدی و کنسرت های ویژه را به عهده دارد.

خدمات HBO Now تقریبا مشابه سایت نتفلیکس است و جهت دسترسی به محتوای سایت نیازمند به خرید اکانت هستید. با توجه به این که خرید این اکانت ها از کشور ما مقدور نیست لذا تیم برترین های اندروید اقدام به عرضه اکانت های کرک شده با قیمت بسیار ارزان تر از اکانت های اصلی کرده است.

ویژگی ها:

  • مشاهده زمان پخش سریال ها و فیلم های تلویزیونی
  • دسترسی آنلاین به فیلم ها و سریالهای در حال پخش
  • مشاهده با کیفیت بسیار بالا
  • امکان تغییر کیفیت در حال پخش با توجه به سرعت اینترنت

HBO Now برنامه رسمی همین شبکه می باشد که برای کاربران اندرویدی در پلی استور عرضه شده است. با نصب این نرم افزار بر روی گوشی خود، امکان دسترسی به سریال ها و فیلم هایی که در همین شبکه پخش می شوند را به واسطه گوشی همراهتان خواهید داشت. این اپلیکیشن همچنین لیست برنامه هایی که قرار است پخش شوند را در اختیارتان قرار خواهد داد تا برنامه دلخواهتان را در زمان مشخص مشاهده کنید. امکان تغییر کیفیت پخش با توجه به سرعت اینترنت خودتان نیز وجود دارد.