بازی سرگرم کننده Helicopter Hill Rescue 2016

شبیه ساز پرواز با هلیکوپتر بر فراز کوه ها و تپه ها

محصول استودیوی TrimcoGames کشور هلند

بازی های شبیه سازی، یکی از موضوعات بازی های امروزی می باشند که بارزترین و مهم ترین نکته مربوط به آن ها، نزدیک بودن طراحی ها به واقعیت می باشد. شبیه سازی های مختلفی از جمله شبیه ساز انواع وسایل نقلیه و حتی حیوانات، در این دسته از بازی ها یافت می شوند. در این مطلب از وب سایت برترین های اندروید قصد معرفی یکی از همین بازی ها که شبیه ساز هلیکوپتر نجات می باشد را معرفی کنیم.

Helicopter-Hill-Rescue-2016

ویژگی ها :

  • شبیه ساز حرفه ای هلیکوپترها
  • واقع گرایانه بودن حرکات طبق اصول فیزیکی
  • طراحی های بسیار عالی و کاملاً سه بعدی
  • قابلیت یادگیری آسان پرواز کردن با هلیکوپترها
  • وجود ده ها مدل مختلف از هلیکوپترهای نجات
  • وجود مأموریت های مختلف برای نجات دادن انسان ها در شرایط گوناگون

معرفی بازی Helicopter Hill Rescue 2016

Helicopter Hill Rescue 2016 نام یکی دیگر از بازی های در سبک شبیه سازی می باشد که توسط استودیوی هلندی TrimcoGames ساخته و به صورت رایگان برای سیستم عامل های اندروید عرضه شده است. در این بازی که محوریت اصلی آن شبیه سازی پرواز با هلیکوپترها می باشد، شما پروازی نزدیک به واقعیت را با هلیکوپترهای مختلف تجربه می کنید. این بازی ساده اگرچه محتوای خاصی ندارد، اما به خوبی می تواند حس پرواز واقعی را به بازیکن القا کند.

در بازی Helicopter Hill Rescue 2016 که همانطور از نامش پیداست به هلیکوپترهای نجات مرتبط می شود، وظیفه اصلی شما در نقش خلبان های خبره هلیکوپترهای نجات این است که انسان های به دام افتاده در طبیعت را نجات دهید. این آدم ها اغلب در ارتفاعات کوه ها و تپه ها گرفتار شده اند و راهی برای نجات خودشان ندارند. پس شما باید به آن ها کمک کنید تا از این گرفتاری رها شوند. کاری که شما باید بکنید ساده و مشخص است. ابتدا باید هلیکوپتر خود را انتخاب (خریداری) کرده و سپس آن را از زمین بلند کنید. حالا باید به نقطه ای از نقشه که در آنجا این آدم ها گرفتار شدند بروید.

سبک و نحوه بازی

کلیت کار شما حرکت صحیح هلیکوپتر به نقطه مورد نظر می باشد. اگرچه حرکت دادن و پرواز هلیکوپترها در Helicopter Hill Rescue 2016 به سادگی شبیه سازی شده و برای آماتورها گزینه ای آسان و ساده می باشد، اما به هر حال کنترل صحیح هلیکوپترها کار خیلی آسانی نیز نیست. پس از رسیدن به آدم های گرفتار شده، باید دقیقاً در نزدیکی آن ها بمانید تا از طریق نردبان نجات به داخل هلیکوپتر وارد شوند. بعد از آن هم باید آن ها را در اسرع وقت به نقطه مشخص برسانید تا رسیدگی های لازم به آن ها انجام شود.

با انجام سریع تر مأموریت های خودتان می توانید مراحل را با امتیاز بیشتر و در نتیجه پول بیشتری به پایان برسانید. با پول های به دست آمده نیز قادر هستید تا هلیکوپترهای بهتری تهیه کرده و آن ها را ارتقاء دهید. بازی Helicopter Hill Rescue 2016 با حجم کم و قابلیت اجرا بر روی تقریباً تمام دستگاه های اندرویدی، یک بازی ساده اما سرگرم کننده می باشد که با توجه به حجم مناسب، به نظر انتخاب مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت است.