ساخت نسخه لایت از برنامه ها با  Hermit for Facebook & WhatsApp

کسب امتیاز 4.5 در گوگل پلی

قابلیت ذخیره انرژی باتری گوشی!

پیشنهاد بسیار ویژه سایت ApkTops

ایا می دانید که برنامه هایی مانند فیس بوک، اینستاگرام، واتس اپ، توییتر و … که در گوشی نصب می شوند سبب افزایش مصرف باتری شده و باعث می شوند تا باتری گوشی شما زودتر خالی شوند؟

حتما تا کنون بارها نسخه لایت برنامه های مختلف را مشاهده کرده اید. یکی از مشهور ترین برنامه های لایت، برنامه FaceBook Lite می باشد که توانسته است محبوبیت زیادی در میان کاربران فیس بوک به دست بیاورد. نسخه لایت برنامه ها علاوه بر امنیت بیشتر همچنین باعث می شود تا میزان مصرف باتری کاهش یابد. از طرفی نسخه های لایت معمولا دارای حجم بسیار کمتری نسبت به برنامه اصلی خود هستند. شاید با خواندن این توضیحات این سوال در ذهنتان نقش بسته باشد که چگونه می توان از برنامه های مختلف نسخه لایت ایجاد کرد. اگر چنین است توصیه می کنیم در ادامه با همراه باشید ;)

Hermit-for-Facebook-&-WhatsApp

 

 

Hermit شامل یک کتابخانه می باشد که به شما جایگزین هایی برای Facebook, WhatsApp, Twitter, Instagram, Google+, Reddit, YouTube, Yahoo, Amazon, IMDb, TripAdvisor و … را معرفی خواهد کرد تا دیگر نیازی به دانلود برنامه های جداگانه برای هر وب سایت نباشد. اگر شما به امنیت خود اهمیت می دهید با استفاده از  Hermit می توانید با ایجاد نسخه لایت از برنامه ها امنیت خود را تضمین کنید. با استفاده از برنامه  Hermit هر وب سایت در یک آیکن بر روی صفحه اصلی گوشی شما قرار خواهد گرفت که مشابه با برنامه بومی همان وب سایت می باشد.

چرا از نسخه لایت استفاده کنم؟

  • تنها هنگامی که از آنها استفاده می کنید اجرا می شوند
  • این امکان را ندارند را در پس زمینه گوشی اجرا شوند
  • امکان مسیر یابی موقعیت مکانی شما را ندارند
  • امکان دسترسی مستقیم به عکس و فایل های شما را ندارند