بازی جذاب و سرگرم کننده Hero Forces

با گرافیک عالی و گیم پلی حرفه ای به نسبت حجم

با کسب امتیاز شگفت انگیز 4.8 از 5

محصول استودیوی PlayCube هنگ کنگ

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

کسب امتیاز 4.8 از 5 در گوگل پلی

توجه: بازی برای اجرا نیاز به اتصال اینترنت به صورت مداوم دارد.

Hero Forces یا نیروهای قهرمان نام اولین بازی رسمی استودیوی PlayCube مستقر در هنگ کنگ می باشد. به عنوان اولین پروژه، باید این استودیو را برای ساخت این بازی تحسین کرد. بازی Hero Forces بخش های مختلف و ویژگی های متعددی دارد که در ادامه به این قابلیت ها نگاهی اجمالی خواهیم انداخت. با ما در معرفی و بررسی این بازی همراه باشید.

Hero-Forces

ویژگی ها :

 • طراحی های عالی و کاملاً سه بعدی
 • گرافیک روان و جزئیات بالا
 • گیم پلی حرفه ای و چالش برانگیز
 • سبک سوم شخص شوتر با قابلیت بزرگ نمایی هدف
 • دارای مراحل مختلف در مکان ها و موقعیت های مختلف
 • وجود مأموریت های ویژه و مراحل گوناگون
 • قابلیت خرید و استفاده از سلاح های مختلف
 • قابلیت تجهیز، ارتقاء سلاح ها و استفاده از ابزارهای جنگی
 • وجود دشمنان مختلف در سطوح مختلف (سرباز عادی، سرباز ویژه، تک تیرانداز و …)
 • وجود شخصیت های گوناگون
 • دارای سیستم کنترل حرفه ای و در عین حال ساده
 • دارای 4 بخش اصلی campaign mode, survival mode, real-time PVP و group battles

معرفی و بررسی بازی Hero Forces

بازی Hero Forces یک بازی زیبا و سرگرم کننده در سبک اکشن و جنگی می باشد که توسط استودیوی PlayCube به صورت رایگان با قابلیت پرداخت درون برنامه ای عرضه شده است. Hero Forces اولین پروژه رسمی این شرکت می باشد بنابراین باید گفت که سازندگان توجه خاصی به ابعاد و جزئیات مختلف آن داشته اند. شما در این بازی پا به میادین جنگ های استراتژیکی و گروهی می گذارید.

چیزی که راجع به بازی Hero Forces به وضوح مشخص است، این است که سازندگان بازی تمرکز خود را روی جزئیات و محتوای گیم پلی بازی قرار داده اند. چرا که در این بازی داستان به صورت خیلی خلاصه وار شرح داده شده است. ماجرای بازی به جنگ ما بین انسان ها و شیاطین انسان نما مربوط می شود. شیاطین در حال تصرف کل زمین هستند و این شما هستید که می بایست آن ها را نابود کنید. دشمنان شما در کالبد انسان ها به مصاف شما می آیند. آن ها ارتشی حرفه ای و تعلیم دیده پرورش داده اند تا کار شما بیش از پیش سخت شود. در میان دشمنان شما، سربازان عادی، سربازان حرفه ای و تک تیراندازها دیده می شوند.

در واقع نام بازی (Hero Forces) از نام سازمانی که انسان ها آن را تشکیل داده اند می آید. انسان ها سازمانی با نام Human Extinction Rescue Organization (به فارسی: سازمان نجات بخش انسان ها از خطر انقراض) ساخته اند که این نام به اختصار HERO خوانده می شود. از طرف دیگر، این کلمه اختصار شده، خود به معنی قهرمان نیز می باشد که تلفیق جذابی ایجاد کرده است.

شما در این بازی می بایست به صورت فردی و یا با کمک دوستان و گروهتان به مصاف دشمنان رفته و با کمک سلاح های مختلفی که در اختیار دارید، آن ها را نابود کنید. در بازی Hero Forces چهار نوع بازی شامل Campaign Mode (مد مرحله ای) ، Survival Mode (مد استقامتی و چالشی) ، Group Battles (مبارزات گروهی) و در نهایت Real-time PVP Battles (بخش آنلاین مبارزات تن به تن یا گروهی) وجود دارد. در این بازی مأموریت های شما در مکان های مختلفی مثل جنگل ها، تونل ها، متروهای شهری، دشت ها و بیابان ها رخ می دهد.

گرافیک بازی در حد عالی و جزئیات گرافیکی و طراحی ها بسیار مناسب هستند. همچنین، با توجه به این طراحی ها، بهینه سازی مناسبی نیز صورت گرفته است. این بهینه شدن کمک می کند تا این بازی بر روی دستگاه های میان رده نیز به خوبی اجرا شود. سبک بازی هم سوم شخص شوتر می باشد. شما در منطقه خود سنگر می گیرید و دشمنان از رو به رو به سمت شما شلیک می کنند. شما توانایی خارج شدن از حالت کاور، هدف گیری، شلیک، پرتاب نارنجک را دارید. همچنین شما قادر هستید تا به منظور قرار از آسیب های ناشی از نارنجک ها و یا پیدا کردن مکانی با دید وسیع تر برای هدف گیری، مکان خود را تغییر دهید. اما قابلیت حرکت آزادانه در بازی وجود ندارد. کنترلرهای بازی هم بسیار ساده و کاربردی هستند.