Heroes and Castles

بازی اکشن، محبوب و پرطرفدار Heroes and Castles

محصولی از استودیوی Foursaken Media

نسخه معمولی + نسخه مود شده

به همراه فایل دیتای 4 پردازنده Adreno , Mali , PowerVR , Tegra

+ ویدئوی گیم پلی بازی

با قیمت 1.99 دلار و امتیاز 4.3 از 5 در گوگل پلی

Heroes and Castles یکی از بازی های پر طرفدار سیستم عامل های اندروید و iOS می باشد که توسط استودیوی Foursaken Media با قیمت 1.99 $ به فروش می رسد. بازی در سبک اکشن و استراتژیک بوده و این یعنی برای پیروزی در این بازی، شما نیاز به قوه استراتژی خواهید داشت. با ما در معرفی و نقد بازی Heroes and Castles همراه باشید.

Heroes-and-Castle

ویژگی ها :

  • گرافیک مناسب و رعایت جزئیات بالا
  • گیم پلی عالی در سبک های تلفیق شده از استراتژی ، اکشن ، RPG و سبک دفاعی (Defense)
  • دارای تعداد زیادی شخصیت های منحصر به فرد
  • قابلیت انتخاب، آموزش، کسب مهارت و ارتقاء شخصیت ها و قهرمانان
  • قابلیت کمک گرفتن از موجودات دیگر برای مبارزه در کنار شما
  • قابلیت ساخت قلعه های بزرگ و توانایی ارتقاء و تجهیز کردن قلعه به سیستم های دفاعی و …
  • دارای بخش دو نفره مرحله ای (Co-operative) و رقابتی (Versus) و کسب امتیاز در Google Play Leaderboard
  • مبارزه در برابر موجودات شیطانی و ارتش هایی از ارک ها ، گابلین ها ، مومیایی ها ، مردگان ، هیولاها ، ترول ها و …

بازی Heroes and Castles

بازی Heroes and Castles یک بازی هیجان انگیز از تلفیق سبک های اکشن ، استراتژیک و نقش آفرینی (RPG) می باشد. در این بازی زیبا و پر زد و خورد، شما در نقش قهرمانان یک سرزمین ظاهر می شوید. این قهرمانان توسط شیاطین و موجودات خطرناکی احاطه شده و از همه طرف به آن ها حمله می شود و شما می بایست در نقش این شخصیت ها از سرزمین ، غرور و قلعه خود محافظت کنید و مانع نفوذ دشمنان به قلمروی خود شوید.

این بازی الهام گرفته شده از بازی های زیادی می باشد. فضای بازی فانتزی بوده و جریانات بازی در جهانی پر از مخاطره اتفاق می افتد. داستان بازی از این قرار است که در سرزمینی پهناور، شما و معدود انسان های دیگر در حال زندگی کردن هستید تا اینکه گروهی عظیم و ارتشی بزرگ از مردگان و یاران آن ها یعنی ارک ها ، گابلین ها ، ترول ها ، مومیایی ها ، غول ها و … با یکدیگر متحد شده و قصد نابودی بشریت را دارند.

در طی بازی Heroes and Castles شما می بایست با کسب امتیاز و طلا و جواهر، اقدام به آزادسازی قهرمانان بهتر بکنید. هر قهرمان دارای قابلیت های ویژه ای می باشد که این قابلیت ها و مهارت ها قابل ارتقاء هستند. همانطور که گروه های زیاد از موجودات مختلفی به صف دشمنان شما می آیند و با دشمنان شما متحد می شوند، موجوداتی مثل دورف ها، گیاهان، الف ها، منجنیق ها و … هم به کمک شما می آیند.

APKTops این بازی زیبا را به درخواست کاربران در دو نسخه معمولی و مود شده (جواهرات نامحدود و آزاد بودن تمام قهرمان ها) به همراه فایل دیتای تمام 4 پردازنده Adreno , PowerVR , Mali , Tegra آماده دانلود کرده است.

نکته: بازی هایی مثل Heroes and Castles که دارای فایل نصبی و فایل دیتای مخصوص به پردازنده ها هستند، معمولاً آپدیت های همزمان ندارند. یعنی ممکن است در یک آپدیت، تنها یکی از پردازنده ها به روز شده باشد. لذا توجه نمائید که در این مطلب هم نسخه تمامی پردازنده ها یکسان نیست. شاید نسخه ای که هم اکنون از یک پردازنده به عنوان آخرین نسخه قابل دریافت است، همان نسخه ای باشد که شما در حال حاضر دارید. پس لطفاً به این نکته دقت کنید. ما برای شفاف سازی بیشتر ورژن هر پردازنده را ذکر می کنیم :

ورژن فایل های نصبی پردازنده های مالی: 1.00.11.0

ورژن فایل های نصبی پردازنده های تگرا: 1.00.11.1

ورژن فایل های نصبی پردازنده های آدرنو: 1.00.11.2

ورژن فایل های نصبی پردازنده های پاور وی آر: 1.00.11.3