جدیدترین نسخه بازی Heroes of Might & Magic III HD اندروید

عرضه شده توسط کمپانی یوبی سافت

تست شده بر روی نوت 3

فروش با قیمت 10 دلار در پلی استور

Heroes of Might & Magic III HD نام بازی استراتژیک با کیفیت بسیار بالای اچ دی است که در سایت پلی استور با قیمت 9.99 دلار در دسترس کاربران قرار گرفته است. این بازی محصولی از کمپانی مشهور یوبی سافت می باشد. در این بازی شما می توانید به صورت آنلاین با دوستان خود به رقابت پرداخته و بازی را انجام دهید.

Heroes-of-Might-&-Magic-III-HD

ویژگی ها:

  • دارای 7 ماموریت فوق العاده زیبا و هیجانی
  • دارا بودن 50 نقطه در نقشه برای مبارزه کردن
  • امکان آنلاین بازی کردن و به چالش کشیدن دوستان خود
  • دارای قهرمانان مختلف هر کدام یک قدرت خاص
  • دارای گرافیک بسیار زیبا اچ دی
  • گیم پلی اعتیاد آور
  • دارای صدا و آهنگ هیجانی و متناسب با محیط بازی

 

بازی Heroes of Might & Magic III HD در ابتدا برای PC عرضه شده بود. یوبی سافت این بازی را در سال 1999 برای سیستم عامل ویندوز (کامپیوتر) عرضه کرد و از این رو این بازی دارای محیطی کلاسیک و قدیمی می باشد. داستان این بازی استراتژیک، در مورد قلمرو، حکومت و پادشاهی میباشد که در آن شما باید بتوانید قلمروه خودتان را وسعت ببخشید و بتوانید با حمله به دیگر افرادی که به صورت آنلاین در بازی وجود دارند، قدرت خودتان را افزایش دهید. اگر به یاد داشته باشید در بازی که برای کامپیوتر عرضه شده بود شما با شخصیتی به نام “ملکه کاترین” سر و کار داشتید و ملکه کاترین بود که بازی را پیش میبرد. حال بعد از بیش از 15 سال ملکه کاترین دوباره کشور جدیدی را ایجاد کرده است و سربازهای تازه نفسی را نیز به خدمت گرفته تا بتواند با قدرت بیشتری حکومت خود را قدرتمندتر کرده و دیگر حکومت ها را از بین ببرد.

 

آموزش نصب بازی: فایل apk و دیتای مربوط به بازی را دانلود کنید. فایل apk را نصب کنید و سپس دیتا را با رمز www.apktops.ir از حالت فشرده خارج کنید. پوشه خارج شده را در مسیر Android/obb کپی کنید.