بازی قهرمان های نظم و آشوب Heroes of Order & Chaos

نسخه معمولی + نسخه مود شده
با بیش از 10 میلیون کاربر در گوگل پلی
عرضه شده توسط گیم لافت

توجه: استفاده از نسخه مود شده در این بازی و دیگر بازی های آنلاین گیم لافت خطر بن شدن را به دنبال دارد. لطفاً با ریسک خودتان اقدام به دانلود این نسخه ها کنید.

Heroes of Order & Chaos نام یکی از جدیدترین بازی های عرضه شده توسط گیم لافت می باشد. بازی Heroes of Order & Chaos با گیم پلی استراتژیک برای کاربران طراحی شده است و به صورت آنلاین انجام می شود. این بازی دارای حالت مالتی پلیر و چند نفره می باشد که می توانید توسط ان با دوستان خود به رقابت بپردازید.

Heroes-of-Order-&-Chaos 

ویژگی ها:

  • انتخاب کردن قهرمان دلخواه از میان 30 قهرمان منحصر به فرد
  • انجام بازی به صورت رایگان با کاراکترهای مختلف با قابلیت سوئیچ کردن در بین هیروها
  • قابلیت افزایش دادن مهارت های مربوط به قهرمان ها در طی بازی
  • وجود صحنه هایی اکشن و جالب در طی داستان بازی
  • قابلیت انجام دادن بازی به صورت متحد با دوستان خود در حالت مالتی پلیر

 معرفی بازی Heroes of Order & Chaos

در بازی Heroes of Order & Chaos به صورت آنلاین می توانید با دوستان خود و دیگر کاربران در سراسر جهان به رقابت بپردازید. شما می توانید تیم ایجاد کرده و افراد مختلف را به تیم دعوت کنید و با کمک همدیگر و ساخت قهرمان هایی قدرتمند، اقدام به جنگ و شکست نیروهای دشمن بنمایید. شما می توانید از میان 30 قهرمان مختلفی که برایتان در نظر گرفته شده است هرکدام را که می خواهید انتخاب کرده و بازی را پیش ببرید.

شما می توانید در طی  بازی قهرمان انتخاب شده را ارتقاء داده و مهارت های بیشتری به او بدهید. در این بازی سلاح های متفاوتی برای کاربران در نظر گرفته شده است که می توانید در خلل بازی از آنها استفاده کنید. این سلاح ها نیز قابلیت ارتقاء و افزایش قدرت دارند و شما می توانید با افزایش دادن قدرتشان، استفاده بیشتری از آنها داشته باشید.