جدیدترین نسخه بازی Hidden Object Phantasmat Reign of Shadows برای اندروید

بازی های اندرویدی در سبک ها و دسته های مختلفی ساخته و منتشر می شوند که هر کدام داستان و شیوه ی خاص گیم پلی خود را دارند. بازی هایی که یک گیم پلی خوب را در کنار داستانی جذاب ارائه می کنند می توانند برای کاربران جذاب تر باشند.

بازی Hidden Object Phantasmat Reign of Shadows یک بازی تفننی اندروید است که توسط استودیو Big Fish Games که تجربه ی خوبی در ساخته بازی های جذاب دارد ساخته و منتشر شده است. در این بازی جذاب شما باید با طی کردن روند داستان بازی به دنبال اشیاء مخفی شده در بازی بگردید و آن ها را برای یافتن سر نخ های بهتر پیدا کنید. داستان بازی از آن جایی شروع می شود که شما پدر خود را از دست داده اید و می خواهید این خبر بد را به خواهر خود که سال هاست او را ندیده و ارتباطی با اون نداشته اید برسانید. برای این کار به یک آزمایشگاه مخوف در خارج از شهر می روید تا او را پیدا کنید اما با ماجراهایی ترسناک مواجه خواهید شد و باید برای نجات خواهر خود عجله کنید.

Hidden Object Phantasmat Reign of Shadows دانلود بازی جذاب شئ مخفی سلطنت سایه ها

ویژگی های بازی Hidden Object Phantasmat Reign of Shadows

  • دارای داستان بسیار جذاب
  • گیم پلی خوب و سرگرم کننده
  • دارای محیط و شخصیت های ترسناک
  • پیدا کردن اشیاء مخفی
  • صدا گذاری بسیار عالی بازی
  • گرافیک خوب
  • طراحی بسیار خوب محیط بازی
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Hidden Object Phantasmat Reign of Shadows یک بازی تفننی فکری اندروید است که دارای داستان بسیار جذابی می باشد. بعد از ورود به این آزمایشگاه ترسناک در خارج از شهر متوجه خواهید شد که از خواهر شما به عنوان یک موش ازمایشگاهی برای انجام آزمایش های خطرناک استفاده می شود. بلا فاصله باید برای نجات خواهر خود اقدام کرده و او را از این تاریکی خطرناک خارج کنید.

گیم پلی بازی بسیار جذاب طراحی شده است و شما باید با پیش روی در روند داستان بازی و مشاهده ی صحنه فیلم های مختلف در این مورد اشیاء مخفی ای که به شما اعلام می شود را در محیط بازی پیدا کرده تا بتوانید مسیر خود را طی کرده و برای نجات خواهر خود اقدام کنید. صدا گذاری بازی بسیار خوب صورت گرفته و می تواند هیجان بازی را چند برابر نماید. بازی تم و محیط ترسناکی و مخوفی دارد.