Hidden Resort: Adventure Bay

بازی Hidden Resort عنوانی جذاب و مهیج در سبک بازی های سرگرم کننده است که توسط تیم توسعه WhaleApp LTD طراحی و منتشر شده است. این عنوان جذاب یک بازی ماجراجویی سرگرم کننده است. در بازی محیط ها را جستجو کنید و موارد مختلفی پیدا کنید و استراحتگاه خود را بسازید.

در گیم پلی بازی Hidden Resort برای بدست آوردن پول و بازسازی این مکان به خصوص، محیط های پر از اشیا پنهان را جستجو کنید همانطور که روی یک پروژه بازسازی هیجان انگیز کار می کنید، مکان تعطیلات رویایی خود را بسازید. این بازی جذاب سفری هیجان انگیز با سطح بی پایان از پازل ها است.

بازی Hidden Resort داستان جالبی دارد. شما در نقش شخصیت صاحب یک هتل تفریحی قرار دارید. در ابتدا باید درباره کسب و کار هتل اطلاعات دست اول را بیاموزید، سپس یک هتل مناسب برای مهمانان خود بسازید. با استفاده از ساختمان، تزئینات، باغبانی و مهارت های طراحی خود مکان قدیمی و داغونی را به هتلی لوکس و 5 ستاره تبدیل کنید.

بازی Hidden Resort دارای گیم پلی آسان و سرگرم کننده ای است. گیم پلی بازی نیازی به یادگیری کنترل های خاص یا تسلط بر هر محیطی ندارد. شما بایدمکان استراحتگاه جدید خود را باز کنید، اشیا پنهان را از لیست جستجو کنید و روی آنها ضربه بزنید. برای دیدن بهتر موارد پنهان می توانید بزرگنمایی کنید. چشم های خود را برای یافتن سرنخ های مورد نیاز برای پیشرفت به مرحله بعدی، باز نگه دارید.

Hidden Resort فقط یک بازی شی پنهان نیست. این عنوان همچنین یک بازی شهر سازی نیز است که در آن می توانید تفریحگاه خود را طراحی و ایجاد کنید. پس از اتمام موفقیت آمیز محیط های دارای اشیا پنهان،  یک کلید برای ساخت مکان های جدید در هتل خود بدست می آورید. با انواع ساختمانها و آیتم های ساخت املاک، هتل خانوادگی را به دلخواه خود تزئین و طراحی کنید.

در حالی که شما در بازی Hidden Resort تجارت هتل خود را گسترش می دهید، می توانید مکان های زیبای این بازی جذاب را کشف کنید. مناظر اقیانوس، کلبه های باغی،محیط های کمپینگ، اجاره قایق، فروشگاه ها، رستوران ها و هر آنچه بنا به صلاحدید خود می دانید را می توانید بسازید.

بازی Hidden Resort یک دنیای پرجزئیات و پر از تعاملات اجتماعی و فعالیت های سرگرم کننده است. در حالی که در حال ساخت و طراحی استراحتگاه شخصی خود هستید، می توانید با افراد دیگر گپ بزنید، دوستان جدید پیدا کنید و کارهای روزمره را انجام دهید تا پاداش خارق العاده بگیرید. با یاران خود به جستجوی استراحتگاه بپردازید و اسرار پنهان آن را کشف کنید.

ویژگی های بازی Hidden Resort

 • گرافیک رنگارنگ، مراحل بازی هنرمندانه و چشمگیر ساخته شده است.
 • شخصیت های پر جزئیات و یک داستان جذاب.
 • بسیاری از گزینه های دکوراسیون موجود است.
 • فضای آرامش بخش.
 • گیم پلی سرگرم کننده و اعتیاد آور.
 • شبیه سازی ساخت و مدیریت هتل تفریحی.
 • تقویت کننده های مفید و یک سیستم اشاره برای کمک به شما.
 • ویژگی بزرگنمایی با کیفیت بالا.
 • برای همه جدیدترین دستگاه ها بهینه شده است.
 • به جمع قبیله بازیکنان دیگر بپیوندید یا یک کلن را راه اندازی کنید و با بازیکنان دیگر در رویدادهای ویژه شرکت کنید.
 • جوایز روزانه
 • مسابقات و رویدادهای منظم

اگر طرفدار هتل ها و استراحتگاه ها، ساختمان و طراحی، داستان ماجراجویی و بازی های سرنخ پنهان باشید، در نگاه اول عاشق بازی پازل سرگرم کننده Hidden Resort خواهید شد. در ادامه می توانید این بازی جذاب و مهیج را به راحتی زا سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.