بازی اندروید سبک موتور سواری Highway Traffic Rider

عرضه شده توسط استودیوی ZigZag Games
با بیش از 50 میلیون دانلود از سایت پلی استور
نسخه معمولی + نسخه مود شده
دارای گیم پلی بسیار هیجان انگیز و جذاب

وقت آن است تا با معرفی یکی از بهترین بازی های سبک موتور سواری برای اسمارت فونهای اندرویدی، علاقه مندان به این سبک از بازی ها را شگفت زده کنیم. بدون شک Highway Traffic Rider به عنوان یکی از بهترین و کامل ترین بازی های عرضه شده در سبک موتور سواری شناخته می شود که از سوی استودیوی بازیسازی ZigZag عرضه شده است؛ بازی که در آن تجربه بی نظیری از موتور سواری برایتان رقم خواهد خورد. در ادامه با ما جهت معرفی هرچه بیشتر این بازی سرگرم کننده همراه باشید.

Highway-Traffic-Rider-Cover

ویژگی ها:

  • وجود بیش از 12 موتور سیکلت مختلف
  • انجام موتور سواری در حالت اول شخص
  • هندلینگ بسیار واقع گرایانه موتورها
  • رانندگی در بزرگراه در ساعت های متمادی
  • فرار کردن از دست پلیس در حالت “پلیسی”
  • مسابقه دادن در برابر دیگر بازیکنان
  • امکان انجام بازی به صورت مالتی پلیر
  • دارای گرافیک بسیار عالی و خیره کننده
  • وجود دستاوردهای مختلف در طی بازی

 Highway Traffic Rider یک بازی بی نظیر و بسیار سرگرم کننده در سبک موتور سواری برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد که در آن می توانید موتور سواری حرفه ای را به صورت واقعی تجربه کنید.

موتورها در بازی:

در این بازی 12 موتور مختلف برای انجام مسابقات در نظر گرفته شده است. این موتورها به طرز بسیار عجیبی! واقعی طراحی شده اند و نمی توانید تفاوتی میان آنها و موتورهای واقعی بیابید. موتورها بسیار واقع بینانه طراحی شده است و طرح سه بعدی آنها به طور حتم شما را شگفت زده خواهد کرد. انجام موتور سواری در حالت اول شخص انجام خواهد شد که تجربه ی بی نظیری برایتان به ارمغان خواهد آورد.

امکان ارتقاء دادن موتورها نیز وجود داشته و شما می توانید 3 آیتم سرعت، پایداری و قدرت ترمز را در صورت دارا بودن پول کافی ارتقاء دهید تا موتور شما قوی تر شود. در مراحل اولیه به موتوری ساده دسترسی خواهید داشت که از مرحله 3 شاهد باز شدن اولین موتور و به مرور شاهد باز شدن موتورهای بیشتری در بازی خواهید بود. هنگامی که در حال موتور سواری هستید و ماشین ها و دیگر وسایل نقلیه در بزرگ راه از کنارتان رد می شوند، به خوبی به این مسئله پی خواهید برد که طراحی واقع بینانه حرف اول را در این بازی می زند.

از طرفی دیگر کنترل کردن موتورها نیز بسیار شبیه به واقعیت طراحی شده است و حتی میزان کشش موتورها به سمتی که می خواهید موتور را بکشانید کاملا بر اساس موتور واقعی طراحی شده است تا هیجان موتور سواری برایتان بیش از پیش شود. کنترل موتور را می توانید با استفاده از شتاب سنج گوشی نیز انجام دهید؛ یعنی کافی است گوشی را به سمتی که می خواهید موتور حرکت کند کج کنید تا موتور به همان سمت سوق داده شود.

امکان کنترل کردن موتور با استفاده از دکمه نیز وجود دارد که برای همین موضوع نیز دو حالت وجود دارد که در آنها حالت قرار گیری و مکان دکمه های حرکتی تغییر می کند که بسته به راحت بودن خودتان می توانید از میان این 3 حالت هرکدام را که خواستید انتخاب کنید.

حالت های مختلف بازی:

در این بازی حالت های مختلفی برای پیش بردن بازی در نظر گرفته شده است. به صورت کلی چهار حالت را می توانید در Highway Traffic Rider تجره کنید. در حالت اول شما می توانید به صورت آزادنه در بزرگ راه به رانندگی موتور بپردازید و در صورت دلخواه موتور را به هر جایی که می خواهید بکشانید. شما این امکان را خواهید داشت تا با موتور تصادف کنید و به ماشین هایی که در خیابان حضور دارند برخورد کنید.

در این حالت شما همراه با ترافیک به سمت جلو حرکت خواهید کرد. در حالت دوم ترافیک بر خلاف شما خواهد بود و ماشین ها و دیگر وسیله های نقلیه از روبه رو به سمت شما می آیند که رانندگی کردن در این شرایط تا حدودی دشوار می باشد. حالت سوم شما شاهد تعقیب و گریز بین خلافکار (خودتان) و پلیس خواهید بود. در این حالت پلیس در بزرگ راه به دنبال شما میتازد و باید تا می توانید با سرعت بیشتری پلیس را پشت سر بگذارید و بتوانید از دست موتور یا ماشین پلیس فرار کنید.

در حالت چهارم نیز شما می توانید با دیگر بازیکنانی که در حالت آنلاین در حال انجام بازی هستند، به رقابت بپردازید. در این حالت با بازیکن های دیگر به مسابقه موتور سواری خواهید پرداخت تا بفهمید کدام یک می توانید زودتر از دیگری خط پایان بازی را پشت سر بگذارید. حالت اول در ابتدای بازی و حالت های بعدی به ترتیب در هر مرحله های 6 و 8 برایتان قابل انتخاب بود؛ این بدین معنی است که در ابتدای بازی امکان انجام دادن تمام حالت ها را نخواهید داشت و برای دستیابی به آنها باید تلاش کنید تا مراحل مذکور را باز کنید.

حالت چندکاربره:

یکی از اصلی ترین بخش های بازی که توجه ویژه ای به آن شده است، حالت مالتی پلیر (چند کاربره) آن می باشد. بر اساس این قابلیت شما می توانید به صورت Head To Head با یکی از میلیون ها بازیکن در سراسر جهان به رقابت بپردازید و در صورت برنده شدن جایزه خود را دریافت کنید. این حالت دارای لیدربورد نیز می باشد بنابراین می توانید امتیازات خود و دیگر بازیکنان را مشاهده کرده و با به دست آوردن امتیازات بیشتر نام خود را در صدر لیدربورد به ثبت برسانید.

محیط بازی:

مسابقات در مکان های مختلفی انجام می شوند. با این که بخش اعظمی از بازی در بزگراه انجام می شود اما در برخی از موارد شاهد وارد شدن به مکان های شهری و مسکونی نیز خواهید بود. همچنین شاهد تغییر شرایط جوی نیز در طول بازی خواهید بود. تغییر زمان روز به شب و بالعکس یکی دیگر از مواردی است که واقع گرایی بازی را هرچه بیشتر افزایش می دهد.

گرافیک و جلوه های بصری:

بازی دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. تمام آیتم ها و محیط بازی به صورت 3 سه بعدی طراحی شده اند. در این بازی حتی کوچکترین موارد نیز به صورت دقیق و حرفه ای طراحی شده اند تا هیچ کم و کسری در طول بازی مشاهده نکنید. شبیه سازی جوی به صورت بسیار عالی نیز بر روی تجربه گیم پلی شما تاثیر خواهد گذاشت و باعث می شود تا رانندگی در شرایط مختلف تغییر کند. پخش موزیک در طی بازی و صدای بوق ماشین ها نیز یکی دیگر از مواردی است که نمی توان به سادگی از کنار آن رد شد. این بازی را به تمام کسانی که علاقه مند به سبک موتور سواری/مسابقه ای هستند پشنهاد می دهیم.