Hills Legend: Action-horror

بازی اکشن و ترسناک Hills Legend

گیم پلی زیبا و جذاب با داستان عالی

کسب امتیاز 4.2 از 5 در گوگل پلی

فروش در گوگل پلی با قیمت 1 دلار

Hills Legend عنوان یک بازی اکشن و ترسناک برای اندروید می باشد که اخیرا به طور مکرر شاهد ورژن های جدیدی از بازی بوده ایم. بازی افسانه هیلز از یک افسانه قدیمی اقتباس شده است و شما را به پیدا کردن گنیجینه ای شگفت انگیز فرا می خواند. البته بازی برخلاف اسم خود حالتی حماسی و افسانه ای ندارد و کاملا در زمان و محیطی جدید اجرا می شود. در این بازی که با قیمت یک دلار در گوگل پلی به فروش می رسد، شما در میان اتاق هایی از یک درمانگاه روانی در زیر زمین گیر کرده اید. پس تمام سعی خود را بکنید تا بتوانید راه رهایی و ازادی خود را پیدا کنید.

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی با کیفیت بالا
  • موسیقی و صداپردازی بسیار زیبا
  • محیط های متنوع با فضای کاملا ترسناک
  • سیستم کنترل دستی خوب و روان
  • ماموریت ها و معماهای کاملا واقعی و منطقی
  • داستان عالی و زیبا با گیمپلی فوق العاده جذاب

معرفی و بررسی بازی Hills Legend

بنا بر افسانه یک راه زیر زمینی در زیر یکی از معابد وجود داشت که شما را به گنجینه ای که در غاری پنهان شده بود می رساند. اما یکباره، در طی زمین لرزه ای غیر مترقبه، تمامی دیوار های معبد از هم پاشیده شدند. راهبان معبد برای جلوگیری از فروپاشی کلی صومعه، تصمیم گرفتند ستون ها و دیورا های شکسته شده را با سنگ و ملات تعمیر کنند. در این بین راه ورود به غار بسته شد. اما افسانه راه دیگری برای دست یابی به گنجینه را تعریف می کند که مسیرش را در زیر خانه ای متروکه مشخص کرده است. حتی در عصر حاضر هم این خانه هنوز ترسناک جلوه می دهد و گویا ارواحی خبیث در ان سرگردان هستند و محل مناسبی برای رفت و گذار نیست.

شما در نقش فردی ظاهر خواهید شد که علاقه ی شدیدی به دنبال کردن افسانه و گنجینه را دارد. با دقت به اطراف نگاه کنید و با احتیاط قدم بدارید، چرا که ممکن است خطر در هر گوشه ای منتظر شما باشد!