Hop

جدیدترین نسخه بازی Hop برای اندروید

بازی های سرگرم کننده ی اندروید دارای گیم پلی جذابی هستند که می تواند دلیلی بر جذابیت آن ها برای کاربران باشد و شما می توانید با نصب و اجرای بازی های این دسته ساعت ها خود را سرگرم انجام چالش های مختلف کنید.

بازی Hop یک بازی بسیار جذاب سرگرم کننده برای اندروید است که توسط استودیو بازی سازی Ketchapp که تجربه ی بسیار خوبی در ساخت بازی های سرگرم کننده دارد و بازی هایی که در گذشته منتشر کرده از استقبال خوبی برخوردار بوده ساخته و منتشر شده است. این بازی جذاب نیز همانند دیگر بازی های این دسته از گیم پلی بسیار جذابی بر خوردار است. طراحی بازی بسیار ساده انجام شده ولی می تواند شما را به خود جذب کرده و حالت یکنواختی نداشته باشد. شما باید در این بازی توپ خود را با پریدن از روی سکو های متحرک به جلو هدایت کرده و با تمرکز بالا بازی را انجام دهید تا بتوانید بازی را به پیروزی برسانید.

Hop دانلود بازی هوپ

ویژگی های بازی Hop

  • طراحی بسیار ساده و جذاب
  • محیط متنوع بازی
  • گیم پلی جذاب
  • پریدن از روی سکو های متحرک
  • بازی معتاد کننده
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد بازی Hop یک بازی بسیار سرگرم کننده ی اندروید است که مانند دیگر بازی های این سازنده و این دسته دارای گیم پلی معتاد کننده ای می باشد که با نصب و اجرا این بازی می توانید ساعت ها خود را سرگرم انجام چالش های مختلف آن کنید. شیوه ی بازی بدین صورت است که باید توپ خود را از روی سکو های متحرک به جلو هدایت کرده و الماس های امتیاز درون بازی را بدت اورید.سکو ها یا کاشی های متحرک به صورت مداوم در حال حرکت هستند و شما باید بهترین موقعیت را برای پریدن از روی ان ها انتخاب کنید تا بتوانید به سلامت روی ان ها فرود بیایید. محیط بازی از رنگ های مختلف تشکیل شده است که می توانید تنوع خاصی را هنگام بازی برای شما ایجاد کند.