کالکشن سری بازی های محبوب و دوست داشتنی Hopeless

برای اولین بار بین تمامی وب سایت های دانلود
شامل تمام قسمت ها :

Space Shooting | The Dark Cave | Football Cup | Cave Escape

Dark Hollow Earth

گرافیک و طراحی های عالی به همراه گیم پلی سرگرم کننده و چالش برانگیز در سبک Arcade
محصول استودیوی Upopa Games
جمع آوری نسخه های عادی + نسخه های مود شده
به همراه تریلرهای رسمی هر قسمت

آخرین آپدیت: انتشار نسخه جدید Hopeless 3 Dark Hollow Earth

با توجه به بازخورد مناسب و همچنین بنا به درخواست های کاربران، سایت APKTOPS اقدام به جمع آوری برترین بازی های چند قسمتی کرده است. پیش از این پکیج کامل بازی هایی همچون Asylum Night Shift و Forever Lost را به درخواست کاربران تهیه و منتشر کردیم. در این مطلب نیز قصد معرفی پکیج کامل یکی دیگر از بازی های چند نسخه ای را داریم. با APKTOPS در معرفی پکیج کامل سری بازی های محبوب Hopeless همراه باشید.

hopeless-3

ویژگی ها :

  • گرافیک، طراحی های زیبا و جلوه های بصری جذاب
  • گیم پلی سرگرم کننده و در عین حال چالش برانگیز
  • سبک آرکید و چالش تمرکز و زمان بندی و عکس العمل سریع بازیکن
  • وجود مد های مختلف بازی
  • قابلیت استفاده از ابزارها، سلاح ها و کیت های مختلف
  • وجود دشمنان و هیولاهای خطرناک و مرگبار

معرفی و بررسی سری بازی های Hopeless

Hopeless-Series

سری بازی های محبوب Hopeless یا “نا امیدی” عنوان یک مجموعه چند قسمتی از یک سری بازی مشابه می باشد که توسط استودیوی Upopa Games تولید و به صورت رایگان برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه شده است. شخصیت ها و محوریت کلی این سری از بازی ها در تمامی قسمت ها یک چیز می باشد. همچنین در این بازی ها خبری از داستان یا محتوای ماجراجویانه خاصی نیست.

در این سری از بازی ها، شما در نقش موجوداتی فوق العاده بامزه و ترحم برانگیز، وظیفه دارید تا از جان خود و هم نوعانتان محافظت کنید. این موجودات زرد رنگ و کوچک Blob نام دارند. شما باید Blob ها را هدایت کرده و آن ها را از شرایط سخت رها کنید. این موجودات در همه حال در شرایط بسیار سخت و خطرناکی حضور دارند و نکته مربتط با آن ها این است که همیشه نگران و مضطرب هستند. از قسمت اول گرفته تا آخر، آن ها همواره تحت حملات مهیب و مرگبار مختلف هستند. دشمنان اصلی آن ها هیولاهای تاریکی نام دارند. در 3 قسمت از این بازی ها، این موجودات در غارها و تونل هایی بزرگ و ناتمام و البته بسیار تاریک و مخوف گیر افتاده اند.

در این 3 قسمت، شما وظیفه دارید که Blob ها را به یکدیگر برسانید و از اتحاد آن ها علیه دشمنان استفاده کنید. این 3 قسمت در مناطق مختلف یک غار طولانی رخ می دهند. اما در قسمت چهارم که با دیگر قسمت ها متفاوت است، شما در نقش Blob های فوتبالیست ایفای نقش می کنید. شما در وسط زمین ایستاده اید و از اطراف به سمت شما توپ و یا حتی چیزهای دیگر مثل گوجه و … پرتاب می شود. زمان بندی دقیق و عکس العمل سریع دو لازمه اصلی برای گذراندن مراحل هستند. باید در زمان لازم به سمت اشیای پرتاب شده عکس العمل نشان دهید و آن ها را پس بزنید. اما در 3 قسمت دیگر به جای توپ، حملات هیولاهای تاریکی جایگزین شده اند.

در این قسمت ها شرایط یکسان است و شما باید با سلاح های مختلفی که در دست دارید، به آن ها شلیک کنید. در بازی Hopeless 2 سبک جدیدی پیش گرفته شده است. در این بازی شما سوار بر واگن های کوچک موجود در معادن بر روی ریل ها حرکت می کنید و هیولاها از اطراف به سمت شما حمله می کنند. فراموش نکنید که حمله هیولاها یا دیگر اشیاء در صورت موفقیت آمیز بودن، منجر به ربوده شدن یا نابود شدن یکی از Blob ها می شود. اگر تمام نیروهای شما ربوده یا نابود شوند، شما بازنده خواهید بود.

اما نکته بسیار چالش برانگیزی که سری بازی های Hopeless را به یکی از بازی های سخت تبدیل کرده است، به چالش کشیدن تمرکز شما خواهد بود. همانطور که گفته شد، شما در وسط صفحه هستید و از دور و اطراف شما که تاریکی محض می باشد، به سمت شما حمله می شود. اما فقط دشمنان نیستند که به سمت شما می آیند، بلکه Blob های دیگر نیز برای پیوستن به شما به سمت شما با سرعت حرکت می کنند. قطعاً در چند بار اول، شما Blob های بی گناه را هم مورد حمله قرار می دهید! چرا که احتمالاً فکر می کنید آن ها نیز دشمن هستند. همین موضوع باعث شده است تا نیاز بازیکن به تمرکز بیشتر، بیش از پیش ضروری باشد. اگر Blob های کوچک و بی گناه را بکشید، در واقع منابع خودتان را هدر داده اید و کار برای اتمام مرحله برای شما سخت می شود.

پکیج کامل سری بازی های Hopeless

مثل چند بازی دیگر که پیش از این، پکیج کامل تمام قسمت های آن ها را برای شما جمع آوری کرده بودیم، این بار نیز با جمع آوری تمام قسمت های سری بازی های Hopeless پکیج دیگری به آرشیو سایت افزودیم. شایان ذکر است که این پکیج هم مثل دیگر مطالب سایت، کامل ترین پکیج می باشد. در این مجموعه هر 4 قسمت اورجینال این بازی ها به همراه 4 نسخه مود شده هر کدام از آن ها تهیه و آماده دانلود می باشد. همچنین، جهت آشنایی بیشتر با سبک هر بازی، اقدام به قرار دادن تریلرهای رسمی هر قسمت کرده ایم. این بازی ها قابل اجرا به صورت آفلاین و بدون نیاز به دیتا می باشند.

 

Hopeless: Space Shooting

4.1/5.0 star                    Price: Free gold_dollar_24                    Google-Play-2

 

Hopeless: Football Cup

3.7/5.0 star                    Price: Free gold_dollar_24                    Google-Play-2

 

Hopeless: The Dark Cave

4.2/5.0 star                    Price: Free gold_dollar_24                    Google-Play-2

 

Hopeless 2: Cave Escape

4.4/5.0 star                    Price: Free gold_dollar_24                    Google-Play-2

 

Hopeless 3: Dark Hollow Earth

4.4/5.0 star                    Price: Free gold_dollar_24                    Google-Play-2

تریلرهای هر 4 قسمت در کانال آپارات APKTOPS :

   Hopeless: Space Shooting Official Trailer aparat

 Hopeless: Football Cup Official Trailer aparat

Hopeless: The Dark Cave Official Trailer aparat

Hopeless: Cave Escape Official Trailer aparat

اسکرین شات های هر 5 قسمت :