Hotel Story: Resort Simulation بازی ماجرای هتل با امتیاز 4.3 + نسخه مود شده

Hotel Story: Resort Simulation یک بازی شبیه سازی می باشد که بازی توانسته امتیاز 4.3 از 5 را بدست آورد. همچنین استودیو سازنده بازی Happy Labs می باشد.

Hotel Story: Resort Simulation یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده به سبک شبیه سازی می باشد که برای اسمارتفون های اندرویدی منتشر شده است. در این بازی شما پس از ورود باید در زمین و محیطی که به شما اختصاص داده می شود هتل و مهمانسرای خود را بنا کنید و درصدد رشد و ارتقای آن برآیید. در این بازی بسیار جالب شما به عنوان ریاست و مدیر این هتل کارهای زیادی را باید به انجام برسانید.

دانلود Hotel Story: Resort Simulation

ویژگی ها :

  • داشتن حق انتخاب کامل برای ساختن هتل و مهمانسرایی طبق نظر و سلیقه خودتان
  • بیش از 300 ویژگی و امکانات و بیش از 20 شخصیت مهم در بازی
  • قابلیت آنلاین بازی و مشاهده هتل های دیگر و قابلیت ارتباط برقرار کردن با مدیران آنها
  • قابلیت بسیار جالب برای مصرف نشدن بیهوده حجم اینترنتان
  • صرفا برای اسمارتفون های اندرویدی با صفحه نمایش بزرگ
  • داشتن گرافیک بسیار عالی

معرفی بازی Hotel Story: Resort Simulation

Hotel Story: Resort Simulation بازی ماجرای هتل برای اندروید یک بازی شبیه سازی می باشد. با این بازی به راحتی می توانید وقت های بیکاریتان را پر کنیدکه در این گیم شما مدیر یک هتل خواهید شد و باید تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت و ارتقای آن انجام دهید. در این زمینه برای شما امکانات زیادی در نظر گرفته شده است، وجود بیش از 300 قابلیت در بازی و همچنین وجود بیش از 20 شخصیت مهم که با ارتقای هتل خود آنها را باید دعوت نمایید که همین امر می تواند هتل شما را سرآمد کند.لازم به ذکر است این بازی قابلیت آنلاین دارد و شما می توانید با مدیران هتل های دیگر نیز به راحتی ارتباط برقرار کنید و از آنها برای پیشرفت هتلتان کمک بگیرید. همچنین این بازی با داشتن قابلیت خاصی در خود باعث می شود تا حجم اینترنتان بیهوده هدر نرود. در این بازی امکانات بیشتری نیز وجود دارد و در صورت نیازتان باید آنها را خریداری نمایید.