HourBuddy - Time Tracker & Productivity

نرم افزار HourBuddy برنامه ای جذاب و مفید در بخش برنامه های کاربردی است که توسط تیم توسعه NeuronDigital طراحی و منتشر شده است. این برنامه یک کنترل کننده زمان برای افزایش بهره وری و بهبود مدیریت زمان است. هنگامی که وظیفه خود را شروع می کنید ، به سادگی کنترل زمان را فعال کنید و برنامه ساعت کار را ردیابی می کند ، گزارش های زمانی را تولید می کند و حتی ساعت های صورتحساب شما را نیز محاسبه می کند. با استفاده از این تایمر بهره وری دیگر هیچ تعلل دیگری وجود ندارد.

ویژگی های HourBuddy

  • ردیابی دقیق وقت : با HourBuddy می توانید وظیفه خود را بر روی یک پروژه ، مشتری بچسبانید و یا حتی برچسب های دلخواه را اضافه کنید. این امر باعث می شود بدانید که کدام پروژه ها یا مشتری ها بیشتر وقت شما را تلف می کنند. اگر یک فریلنسر هستید این امکان را برای شما فراهم می کند که مشتریان را برای ساعات کار ردیابی و واریز کنید.
  • تایمر خودکار کار : برنامه بلافاصله ردیابی وظیفه شما را آغاز می کند و مدت زمان را تا زمانی که شما وظیفه را تغییر دهید ، نگه می دارد.
  • ورود زمان دستی : ساعت کار را به صورت دستی وارد کنید. ایده آل برای زمانی که شما فراموش می کنید برای ردیابی زمان و یا هنگام اضافه کردن کار به صورت عمده
  • ردیاب سود :‌اگر یک فریلنسر هستید ، ممکن است بخواهید گزارش زمانی تهیه کنید و درآمد خود را براساس نرخ ساعتی خود پیگیری کنید. این برنامه می تواند به عنوان یک ردیاب شغلی مورد استفاده قرار گیرد و به شما امکان می دهد هر ساعت یک ساعت کاری متفاوت داشته باشید. بر این اساس درآمد کل ، روزانه ، هفتگی ، ماهانه یا سالانه شما محاسبه می شود.
  • کنترل آمار : این Time Tracker با ایجاد نمودارها ، مدیریت زمان را آسان تر می کند ، به شما می گوید که کدام یک از وظایف ، پروژه ها یا مشتریانی که بیشتر شما از آنها استفاده کرده اند و چقدر از هرکدام کسب کرده اید.

مترجمان آزاد ، پیمانکاران زمان ، دانشجویان ، کارمندان. هرکسی که می خواهد ساعات کار را ردیابی کند ، مدت زمان صرف شده در یک کار را مدیریت یا نظارت کند و یا مشتریانی را ردیابی کند. هرکسی که می خواهد از طریق مدیریت زمان بهتر و ورود به زمان ، بهره‌وری خود را بهبود بخشد می تواند ازین برنامه جذاب استفاده کند.

نرم افزار HourBuddy برنامه ای بسیار کاربردی و جذاب در زمینه کنترل زمان و برنامه ریزی است که از ویژگی های بسیاری برخوردار است. در ادامه می توانید این برنامه جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.