بازی اکشن خانه نفرت House of Grudge

فروش با قیمت 1.2 دلار در گوگل پلی

این بار در سایت ApkTops برای آن دسته از کاربرانی که علاقه مند به بازی های سبک اکشن و تلفیقی از ترسناک هستند، بازی جذاب و سرگرم کننده با نام House of Grudge آماده کرده ایم.

House-of-Grudge

ویژگی ها:

  • سبک گیم پلی فرار از اتاق به همراه حل پازلها و معماهای مختلف
  • دارا بودن پس زمینه ای وحشتناک و ترسناک
  • افکت های صوتی بی نظیر برای افزایش ترس و اضطراب
  • حل کردن پازل های متعدد و ترکیبی
  • وجود موجوداتی که از تاریکی به صورت ناگهانی وارد می شوند

 

داستان بازی خانه نفرت – House of Grudge در مورد زوج جوانی است که به تازگی با هم ازدواج کرده اند و در روستایی دور افتاده خانه ای برای خودشان ساخته اند. بعد از مدتی، این زوج صاحب بچه ای می شوند؛ اما با آمدن بچه، اتفاقات بازی شروع می شود که باعث ترساندن مردم آن روستا می شود. داستان بازی “خانه نفرت” در مورد همین اتفاق است و بازی بر همین اساس پیش می رود. شما در نقش یک کارآگاه وارد بازی خواهید شد و باید بتوانید با کنار هم قرار دادن سرنخ هایی که به دست می آورید و همچنین حل کردن معماهایی که در طول بازی وجود دارد، راز این اتفاقات و دلیل رخ دادن آنها را کشف کند.

بازی House of Grudge دارای صحنه های ترسناکی است و محیط آن به طرز زیبایی طراحی شده است که در کنار افکت های صوتی بی نظیری که دارد، می تواند ترس را در بازیکن به خوبی القا کند. اگر از طرفداران بازی های ترسناک هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه بازی خانه نفرت – House of Grudge را از دست ندهید.