بازی اتوموبیل رانی “از تو متنفرم” I Hate You

عرضه شده توسط Sunrise Gams

پیشنهاد بسیار ویژه سایت ApkTops

+ به همراه تریلر رسمی بازی

I Hate You عنوانی جدید و جذاب از استودیوی بازیسازی Sunrise Games می باشد که در ابتدا برای سیستم عامل IOS و سپس برای سیستم عامل اندروید عرضه شده است. بازی که در آن می توانید هیجان واقعی را تجربه کنید. این بازی با وجود حجم کمی که دارد، اما دارای گرافیک بسیار عالی و گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشد که در ادامه شما را بیشتر با آن آشنا می کنیم.

I-Hate-You

ویژگی ها:

  • وجود ماشین های مختلف برای انجام بازی
  • امکان استفاده از سلاح های گرم
  • انجام دادن بازی در محیط های متفاوت
  • دارای گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده
  • گرافیک عالی و دیدنی نسبت به حجم بازی

 

در بازی I Hate You شما در جهانی سه بعدی پا خواهید گذاشت که باید بتوانید با استفاده از ماشین خود و همچنین سلاح های مختلف، موجودات بزرگی که وارد شهر شده اند را نابود کنید. در این بازی شاهد حضور موجودات غول پیکری مانند عنکبوت ها، مورچه ها، خون آشام ها و …. خواهید بود که وظیفه شما نابود کردن آنها می باشد و برای انجام این کار می توانید یا از ماشینی که در آن قرار دارید، استفاده کنید یا این که در هنگام بازی از سلاح هایی که در اختیارتان قرار می گیرد، استفاده کرده و اقدام به نابود کردن این موجودات بنمایید. در بازی I Hate You ماشین های مختلفی نیز وجود دارد که قابلیت انتخاب کردن ماشین دلخواه از میان آنها وجود دارد. برای مثال امکان انتخاب تانک، سواری، کامیون، اتوبوس و … وجود دارد. همچنین امکان ارتقاء دادن ماشین ها برای افزایش قدرت آنها نیز وجود دارد. سلاح هایی که در طول بازی مشاهده می کنید و قابل دریافت هستند، بر روی همین ماشین ها سوار می شوند.

بازی I Hate You با وجود حجم نه چندان زیادی که دارد، اما دارای گیم پلی بسیار جذاب و سرگرم کننده ای بوده و می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. کنترلگر این بازی نیز بسیار عالی و روان طراحی شده است که می توانید با انگشت های خود علاوه بر افزایش یا کاهش سرعت ماشین، همچنین ماشین را نیز کنترل کنید و آن را به سمت هایی که می خواهید بکشانید. در ادامه می توانید