Ice Age Village

بازی عصر یخبندان Ice Age Village

محصولی از کمپانی گیم لافت
نسخه معمولی + نسخه مود شده
با بیش از 100 میلیون دانلود از گوگل پلی

به احتمال بسیار زیاد شما کارتون عصر یخبندان را مشاهده کرده اید. عصر یخبندان یکی از زیباترین و محبوب ترین کارتون هایی می باشد که تاکنون عرضه شده است. این بار در سایت ApkTops برای علاقه مندان به این کارتون و شخصیت های آن، یک سوپرایز بزرگ داریم. اگر شما نیز از علاقه مندان به همین کارتون هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه Ice Age Village را از دست ندهید. عصر یخبندان – Ice Age Village بازی اختصاصی و اصلی عصر یخبندان برای گوشی های اندرویدی می باشد که توسط کمپانی پر آوازه و معروف گیم لافت طراحی و عرضه شده است.

Ice-Age-Village

ویژگی ها:

  • وارد شدن به دنیایی منحصر به فرد از عصر یخبندان و قرار گرفتن در نقش تمام شخصیت های محبوب این کارتون
  • انجام مینی گیم های جذاب در طول بازی اصلی
  • ساخت دهکده شخصی مرتبط به خودتان
  • ساخت زیباترین دهکده برای تمام شخصیت های بازی عصر یخبندان
  • افزایش لول بازی جهت دسترسی به حیوان های جدید، ساختمان های جالب، دکوراسیون های منحصر به فرد و …
  • وجود چالش های متفاوت در طول روز جهت افزایش هیجان بازی
  • دعوت کردن دوستان خود به بازی و ساخت بهترین دهکده و مقایسه انها با یکدیگر
  • دعوت کردن دوستان از طریق Gameloft LIVE و فیس بوک برای انجام بازی
  • مشاهده دهکده مربوط به دوستان و قابلیت لاک کردن آن :D
  • دریافت آپدیت های جدید شامل کاراکترهای جدید، ساختمانها، چالش ها و مینی گیم ها

نقد و بررسی بازی Ice Age Village

 داستان بازی از جایی شروع می شود که اسکات به دنبال پیدا کردن بلوط و در اوردن آن از میان یخی که در آن گیر کرده است، کوه برفی را به دو نیمه تقسیم می کند. همه این مشکلات به دلیل ترکی است که به دنبال بیرون کشیدن بلوط در کوه ایجاد شده است. تا این که حیوانات در عصر یخی متوجه این موضوع می شوند و میفهمند که اگر به زودی به مکانی امن نروند، جان خود را از دست خواهند داد. بازی با شخصیت های اصلی کارتون، یعنی منفرد، الی، دیگو، سید و …انجام می شود. شما وظیفه دارید که به دنبال مکانی ایمن برای منتقل کردن حیوانات باشید، از طرفی باید بتوانید دهکده جدیدی نیز برای حیوانات بسازید تا حیوانات بتوانند در آن زندگی کنند.

در طول بازی ماموریت های منحصر به فرد و هیجان انگیزی برای شما در نظر گرفته شده است که باید بتوانید آنها را با موفقیت انجام دهید. شما در نقش شخصیت های مختلف بازی قرار خواهید گرفت و هدف اصلی شما نیز نجات دادن حیوانات عصر یخی است تا نسل آنها منقرض نشود. شما به عصر یخی وارد شده اید، مکانی که در آن نابود شدن یک کوه بزرگ قرار است همه چیز را از بین ببرد و نسل حیوانات را نابود کند. شما با انجام بازی به مراحل بالاتر وارد خواهید شد که در مراحل بالاتر امکانات بیشتری برای کاربران نیز در نظر گرفته شده است که انجام بازی را لذت بخش تر می کند. در بازی Ice Age Village ماموریت های جانبی بسیار زیادی نیز برای کاربران در نظر گرفته است که همین ماموریت ها هیجان بازی را بسیار بیشتر می کند. مینی گیم های متفاوت نیز در بازی می توانند زمینه های سرگرمی بیشتر شما را آماده کنند.

بازی Ice Age Village با گرافیکی بسیار عالی و خیره کننده و صداگذاری حرفه ای و بدون نقص، بدون شک، یکی دیگر از شاهکارهای کمپانی پر آوازه گیم لافت است که مطمئنا توجه شما را به خود جلب خواهد کرد. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از سایت ApkTops دریافت کنید.

نکته: بازی Ice Age Village نیاز به دانلود 130 مگابایت دیتا از داخل بازی دارد.