ICQ: Messages, Video Calls & Group chats

مسنجر قدرتمند آی سی کیو اندروید ICQ

بیش از 50 میلیون دانلود در پلی استور
پیشنهاد ویژه سایت ApkTops
تماس های تصویری با امنیت بالا

این روزها بازار برنامه های مسنجر اندروید، از هر برنامه ی دیگری داغ تر است. معمولا استفاده کاربران در روزهای اخیر بیشتر محدود به برنامه های مسنجر می شود و از این رو به دنبال برنامه هایی هستند که امکانات بیشتری را در همین زمینه در اختیارشان قرار دهد. برنامه های مسنجری که این روزها به خوبی باعث جلب توجه کاربران شده اند، شامل تلگرام، واتس اپ، لاین، تانگو، وایبر و … می باشند. این بار قصد معرفی یکی دیگر از مسنجرها را داریم که شاید تاکنون زیاد برای کاربران شناخته نشده باشد، اما کارایی و قدرت بی نظیری که دارد، می تواند باعث جلب توجه کاربران شود. ICQ نام مسنجر مذکور است که پیشتر در سیستم عامل ویندوز شناخته شده بود و هم اکنون شاهد عرضه نسخه های اندرویدی و IOS آن نیز هستیم!

icq

ویژگی های مسنجر ICQ اندروید

  • تماس های تصویری با کیفیت اچ دی و کمترین میزان مصرف اینترنت
  • تماس های بین المللی با استفاده از اینترنت های 3G, 4G, LTE , Wifi
  • ارسال پیامک در ICQ به صورت یاگان و ارسال پیامک به دیگر مخاطب ها
  • وجود صدها استیکر و اسمایل در دسترس
  • ارسال عکس و فیلم به صورت هم زمان با سرعت بالا و رایگان
  • قابلیت ساخت گروه و چت گروهی به صورت نامحدود
  • نمایش تاریخچه مربوط به چت در دستگاه شما

ICQ دارای امکانات بی نظیری می باشد و همین موضوع، آن را نسبت به دیگر مسنجرها یک سر و گردن بالاتر می برد. یکی از اصلی ترین امکاناتی که آی سی کیو به آن توجه خاصی نشان داده است، امنیت آن است. امنیت بی نظیری در این برنامه مسنجر برقرار شده است به طوری که حتی در تماس های تصویری خود نیز چنین امنیتی وجود دارد و هیچکس قادر به رمزگشایی و یا دسترسی به تماس های شما نیز نخواهد بود.

مسنجر آی سی کیو امکان ارسال پیامک به صورت نامحدود و رایگان را به کاربران می دهد. با استفاده از این مسنجر می توانید برای دوستان خود و کسانی که در لیست دوست هایتان دارید، پیامک ارسال کنید. قابلیت ارسال کردن تصویر های ایموجی نیز برای بیان احساسات فراهم شده است و می توانید با کمک آنها، احساسات خود را تنها با یک عکس، بیان کنید. قابلیت برقراری تماس های صوتی با وضوح بسیار عالی یکی از دیگر از امکانات ICQ می باشد. شما می توانید به صورت صوتی با کسانی که می خواهید به سادگی ارتباط برقرار کنید و صحبت کنید. تماس های صوتی در این مسنجر با وضوح بی نظیری برقرار می شود.

یکی دیگر از امکاناتی که نمی توان به هیچ وجه از آن چشم پوشی کرد، امکان برقراری تماس های تصویری می باشد. تماس های تصویری که با استفاده از این برنامه برقرار می شود با کیفیت اچ دی خیره کننده و بسیار عالی می باشند. امنیت در تماس های تصویری آی سی کیو حرف اول را میزند و لازم نیست هیچ گونه نگرانی از بابت امنیت تماسهای تصویری که برقرار می کنید، داشته باشید. این نوع از تماس کمترین میزان استفاده از دیتای اینترنت شما را خواهد داشت. به جرئت می توان گفت که این مسنجر در میان تمام مسنجرهای دیگر کمترین میزان از ترافیک اینترنت را در هنگام تماس های تصویری دارد.

یکی دیگر از قابلیت های جالب مسنجر ICQ امکان ساخت گروه می باشد. شما می توانید گروه دلخواه را بسازید و سپس از دوستان و مخاطب هایتان دعوت کنید تا در این گروه شرکت کنند. از این پس هر پیامی که در این گروه ارسال شود توسط تمام اعضای گروه قابل مشاهده خواهد بود. شخصی که به عنوان ادمین گروه، گروه را ثبت کرده است، امکان مدیریت همه جانبه و امکان مدیریت کاربران گروه را دارا خواهد بود.

لینک دانلود این برنامه به درخواست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه حذف شده است.