مسابقات اتوموبیل رانی Ridge Racer Slipstream

عرضه شده توسط کمپانی BANDAI NAMCO Entertainment America

+ به همراه نسخه مود شده بازی
با بیش از 5 میلیون دانلود از پلی استور
گرافیک ستودنی و بسیار عالی
پیشنهاد ویژه سایت ApkTops

بازی های سبک اتوموبیل رانی به عنوان یکی از محبوب ترین و جذاب ترین بازی ها شناخته می شود. کمپانی های بازیسازی مختلفی تاکنون بازی های عالی مانند آسفالت، GT Racing و … را برای گوشی های موبایل عرضه کرده اند تا عطش کاربران نسبت به هیجان این سری از بازی ها را برطرف کنند؛ اما عطش و هیجانی که این بازی ها دارند نه تنها پر نشده، بلکه روز به روز افزایش یافته است. این بار قصد معرفی یکی دیگر از سری بازی هایی با همین سبک تحت عنوان Ridge Racer Slipstream را داریم که توسط BANDAI NAMCO Entertainment America برای سیستم عامل اندروید طراحی و عرضه شده است.

ridge-racer-slipstream

ویژگی ها:

  • وجود اتوموبیل های مسابقه ای مختلف
  • امکان ارتقاء دادن بخش های مختلف ماشین
  • انجام مسابقات در مسیرهای مختلف
  • حالت های مختلف برای انجام مسابقات
  • امکان سفارشی سازی بخش های مختلف اتوموبیل
  • گیم پلی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده
  • گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده

 

Ridge Racer Slipstream را می توان به عنوان یکی از بهترین شبیه سازهای مسابقات اتوموبیل رانی در گوشی به حساب آورد که با استفاده از آن امکان تجربه مسابقاتی لذت بخش و بی نظیر را خواهید داشت.

در این بازی اندروید شما باید وارد پیست های مسابقه شده و بتوانید با تلاش و افزایش تمرین های خود، نسبت به پیروز شدن اقدام کنید.ماشین های متفاوتی در این بازی برای گیمرها در نظر گرفته شده است که هرکدام از آنها از ویژگی های منحصر به فردی بهره مند می باشند. برخی از ماشین ها با دارا بودن قدرت بالاتر، انجام مسابقه را برایتان راحت تر خواهد کرد. از طرفی قابلیت تیونینگ کردن ماشین ها و افزایش قدرت انها باعث خواهد شد تا بتوانید از وسیله نقلیه خود با قدرت بسیار بالاتری استفاده کنید. شما می توانید بخش های مختلف مربوط به ماشین خود را ارتقاء دهید و با قدرت بیشتری در مسابقات حضور داشته باشید. این تیونینگ شامل بخش های مختلف خودروی شما خواهد شد؛ از لاستیک های ماشین گرفته تا موتور ماشین، شما می توانید با ارتقا دادن اتوموبیل خود در مسابقات بهتر بدرخشید. همچنین قابلیت سفارشی کردن ظاهر ماشین نیز وجود دارد. با استفاده از بخش هایی که در بازی در نظر گرفته شده است می توانید ظاهر خودروی خود را سفارشی کرده و آن را به طرحی دیگر تغییر دهید.

بازی Ridge Racer Slipstream در مکان های متفاوتی انجام می شود. پیست های مختلفی در این بازی طراحی شده اند که انجام مسابقات در آنها هیجانی وصف ناشدنی را برایتان رقم خواهد زد. به ویژه که تغییر محیط بازی از یک نواخت و تکراری شدن محیط بازی جلوگیری خواهد کرد. حالت های مختلفی برای گیم پلی بازی نیز در نظر گرفته شده است که به مرور و با افزایش مهارت های خود در رانندگی می توانید تمام این حالت های مختلف را تجربه کنید.

Ridge Racer Slipstream با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده ای طراحی شده است. محیط بازی به خوبی هرچه تمام طراحی شده است و جزئیات گرافیکی عالی را شاهد خواهید بود. گیم پلی بازی نیز تجربه یک بازی چالش برانگیز و بسیار زیبا را امکان پذیر خواهد کرد. اگر از علاقه مندان به بازی های سبک ماشین سواری هستید، شدیدا پیشنهاد می کنیم که به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.