بازی استراتژیک و آنلاین ایمپریا Imperia Online – Strategy MMO

Imperia Online – Strategy MMO یک بازی بسیار زیبا،هیجان انگیز با قابلیت های فراوان در سبک استراتژیک برای اسماتفون های اندرویدی می باشد. در این بازی شما با تفکر و ساخت نقشه های مختلف باید به کنترل و ایستادگی در برابر دشمنان و در نهایت غلبه بر آنان بپردازید. با Imperia Online – Strategy MMO یک بازی استراتژیک آنلاین با قابلیت های فراوانی را تجربه خواهید کرد.

ایمپریا (به ایتالیایی: Imperia) یک کومونه در ایتالیا است که در استان ایمپریا واقع شده‌است.

imperia-online-strategy-mmo

ویژگی ها :

  • آنلاین بودن بازی و ارتباط با میلیون ها شخص دیگر
  • قابلیت های بسیار متنوع بازی
  • ساخت دژهای مستحکم با قابلیت های فراوان
  • بهینه سازی شده برای دستگاه های اندرویدی
  • ساخت برجک های دفاعی متنوع
  • قابلیت ایجاد و به کار بردن استراتژی های جدید و به موقع

نقد و بررسی بازی Imperia Online – Strategy MMO

در Imperia Online – Strategy MMO بازی استراتژیک آنلاین اندروید شما باید قلمرو خود را ساخته و از آن دفاع کنید. قلمروی که مسلما با به کار بردن استراتژی های مناسب آن را گسترش خواهید داد. از آن جایی که این بازی آنلاین می باشد برای شما امکان ارتباط با دوستانتان و اشخاص دیگر با قلمروهای متفاوتشان نیز در نظر گرفته شده است که می توانید با آنها متحد شوید و یک بازی استراتژیک آنلاین و تیمی را تجربه کنید. این قابلیت بسیار به زیبایی های این بازی افزوده است و آن را دلپذیرتر کرده است.

در بازی Imperia Online – Strategy MMO شما در برابر دشمنانتان که با نیروهای عظیمشان به شما حمله می کنند باید به مقابله بپردازید و در برابر آنها مقاومت نمایید تا بتوانید امپراتوری بسیار قدرتمندی را تشکیل دهید. همانطور که در بالا هم ذکر شد شما برای قدرتمند تر شدنتان می توانید با دیگران اتحادی ایجاد کنید. لازم به ذکر است شما برای پیشبرد اهداف خود نیاز به منابع کافی نیز دارید که در صورت نداشتن منابع کافی باید کمبودهایتان را با حمله به دیگر امپراتوری ها جبران نمایید.