InColor - Coloring Book for Adults

بازی InColor عنوانی جذاب و لذت بخش در سبک بازی های سرگرم کننده و رنگ آمیزی است که توسط تیم توسعه EYEWIND طراحی و منتشر شده است. این بازی جذاب برنده بهترین برنامه های Google Play در سال 2017 در جنوب شرقی آسیا، برزیل، ایتالیا و 8 کشور دیگر شده بود. این بازی جذاب هنرمند درونی شما را به نمایش می گذارد و به شما اجازه می دهد با رنگ آمیزی کردن رنگ ها طرح های هنری شگفت انگیز خود را ایجاد کنید.

ویژگی های بازی InColor

  • طرح های رنگ آمیزی بی شمار: تعداد زیادی از صفحات رنگی نفیس ماندالا، حیوانات، گل ها، کارتون ها و بسیاری از طرح های دیگر که هر روز به روز می شوند در این برنامه قرار دارد.
  • رنگ آمیزی در این بازی بسیار آسان است: این بازی دارای ابزارهای مختلف رنگ آمیزی است، که هر کدام قابل شخصی سازی و استفاده از آن آسان است و با کمک رنگ آمیزی هوشمند این برنامه می توانید در مناطق خاص رنگ ها را ایجاد کنید بدون اینکه نگران باشید طرح خود را خراب کنید.
  • هرچه می بینید می توانید رنگ کنید: از گالری خود عکس بگیرید یا یک عکس وارد کنید و این برنامه در کمترین زمان آن را به صفحه رنگ آمیزی تبدیل می کند.
  • رسم کنید و سپس رنگ آمیزی کنید: می توانید ماندالای خود را بکشید و با ابزارهای زیادی که این برنامه فراهم می کند، آن را رنگ آمیزی کنید.
  • انجمن شگفت انگیز: جدا از فیس بوک و گوگل پلاس، InColor همچنین بستر اجتماعی و انجمن ویژه خود را دارد تا بتوانید کارهای خود را به اشتراک بگذارید و از دیگران الهام بگیرید.

بازی InColor عنوانی بسیار جذاب و مهیج در سبک بازی های سرگرم کننده و رنگ آمیزی است که از ابزاری های پیشرفته ای برای هنر رنگ آمیزی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.