بازی زامبی حالت عفونت Infection Mode

+ به همراه نسخه مود شده بازی

بازی هایی با سیر گیم پلی زامبی و کشتن آنها، همیشه از طرفداران خاصی برخوردار بوده اند و افراد بسیار زیادی همیشه برای عرضه چنین گیم پلی لحظه شماری میکنند. در این سبک از بازی ها، گیم پلی اکشن و ترسناکی آمیخته هم می شوند و همین موضوع باعث ایجاد یک بازی بسیار جذاب و سرگرم کننده می شود. Infection Mode یکی از همین بازی ها است که به تازگی توسط استودیوی Feelnside Games طراحی و عرضه شده است.

infection-mode

ویژگی ها:

  • نابود کردن زامبی ها
  • کامل کردن 18 مرحله چالش برانگیز
  • توقف زمان در موقعیت های سخت
  • استفاده از 14 اسلحه مختلف و قدرتمند
  • امکان ارتقاء سرعت کاراکتر اصلی و سلامت ان
  • استفاده از ضد ویروس در صورت الوده شدن
  • رکورد زدن در بازی
  • به دست آوردن دستاوردهای مختلف

 

به دلیل منتشر شدن نوعی ویروس، بسیاری از افراد به بیماری ناشناخته دچار شده اند. هنگامی که تحقیق ها توسط محققین در این زمینه افزایش می یابد، به این نتیجه میرسند که منتشر شدن ویروسی محرمانه از ازمایشگاه باعث شده است تا تعداد بسیار زیادی از مردم شهر به زامبی تبدیل شوند. هنگامی که زامبی ها کسی را گاز می گیرند، آن شخص بعد از چند ساعت به زامبی تبدیل می شود. همین امر باعث شده است تا در مدت زمان کوتاهی تعداد بسیار زیادی از مردم به زامبی تبدیل شوند. دولت به دنبال راه چاره ای برای حل این مشکل است و به همین دلیل گروهی از رنجرهای آموزش دیده را برای کشتن زامبی ها و نجات شهر در نظر می گیرد. شما نیز جز همین گروه نجات هستید که باید بتوانید شهر را نجات دهید.

در بازی اندروید Infection Mode شما باید بتوانید افرادی که تبدیل شده اند را نابود کنید. به همین منظور سلاح های مختلفی در اختیارتان قرار خواهد گرفت که می توانید از آنها کمک گرفته و زامبی ها را بزنید. امکان ارتقاء دادن سلاح ها در این بازی وجود دارد و می توانید با قدرت بیشتری با زامبی ها بجنگید. همچنین امکان ارتقاء سطح مهارت های خودتان (کاراکتر اصلی بازی) نیز وجود دارد.

بازی “حالت عفونت” در مکان های متفاوتی انجام می شود. تغییر شرایط محیطی از جمله عواملی است که باعث هرچه زیباترشدن این بازی شده است. Infection Mode دارای گرافیک اچ دی بسیار عالی و خیره کننده ای می باشد. صداگذاری پیشرفته و حرفه ای بازی یکی از عواملی است که باعث جلب هرچه بیشتر توجه شما خواهد شد.