بازی نقش افرینی زندگی ابدی و نبرد با شیاطین Infinity Alive

Infinity Alive نام یک بازی جذاب و سرگرم کننده با گیم پلی فانتزی و کارتونی از سری بازی های ONEHANDGAMES با سبک ایفای نقش است. که برای دستگاه های اندرویدی برای رده های سنی مختلف طراحی و منتشر شده است. در این بازی جذاب، در محیط های مختلف  با ترکیب بیش از 30 مهارت منحصر به فرد و کاربردی به نبرد با دشمنان خود رفته و پیروزی را از ان خود کنید.

 

ویژگی ها:

وجود سیستم تناسخ با امکانات بی پایان برای رشد قهرمانان
ترکیبی از مهارت ها با بیش از 30 توانایی مختلف
امکان ارتقا و جمع اوری ایتم ها و تجهیزات جنگی
قابلیت جمع اوری عتیقه جات باستانی و افزایش قدرت های والکریا
امکان انجام مینی گیم های مختلف و کسب ثروت
دارای گرافیک عالی وصداگذاری مهیج

داستان حماسی Infinity Alive راجع‌ به نبرد های اساطیری و خیالی میان فرشتگان و شیاطین است. با اینکه سالیان سال از عمر جنگ میان این دو فرقه می‌گذرد، حال نیرو های شر با حقه‌ های مختلف و فراخواندن خدایان، فرشته‌ها را کمی به عقب نشینی وادار کرده‌اند. اکنون والکایر، شخصیت اصلی قصه، به دستور مافوق‌ های خود وارد زمین شده تا با در اختیار داشتن قدرت‌ هایی ویژه‌، بتواند شیاطین را نابود کند.

وجود سیستم تناسخ با امکانات بی پایان برای رشد قهرمانان، ترکیبی از مهارت ها با بیش از 30 توانایی مختلف، جمع اوری ایتم ها و تجهیزات و ارتقا، جمع اوری عتیقه جات باستانی و توسعه ویژگی های منحصر به فرد قهرمانان، انجام مینی گیم های مختلف و کسب ثروت و … از دیگر ویژگی های شاخص این بازی جالب به شمار میرود. با ترکیب کردن مهارت ها با بیش از 30 توانایی های مختلف، با 6 نوع از اسلحه و ابزار منحصر به فرد، شیاطین را وادار به عقب نشینی کرده و با جمع اوری ایتم های باستانی و منابع با ارزش، قهرمانی خود را تاریخی کنید.