INO2

بازی INO2 عنوانی در سبک بازی های نقش آفرینی است که توسط تیم توسعه FANTEC株式会社 طراحی و منتشر شده است. این بازی RPG دنیایی را کشف می کند که در آن تنهایی و دلهره با هم مخلوط می شوند ، که به صورت نقاشی بیان شده است. تهدیدات بیگانگان مختلف که در ستارگان زندگی می کنند در اینجا روایت می شود. در میان تنش ها و اضطراب ها ، آنها به دنبال بازگشت به زمین هستند.

داستان بازی INO2 از آنجایی آغاز می شود که قهرمان پس از ورود به مدرسه آموزش ، به مدت نیم سال وارد تیم مطالعه شود.
محتوای آزمون یک نظرسنجی مربوط به ستاره است.  شخصیت های اصلی که با اشتیاق خود برای جهان گریختند و با هدف دستیابی به موفقیتهای عالی ، ضمن در آغوش گرفتن اندیشه های خود ، اما در راه خود به آوار فضایی سقوط کردند و به طور غیر منتظره ای روی ستاره های ناخواسته فرود آمدند. شخصیت های اصلی که نمی توانند با پایگاه ارتباط برقرار کنند و مجبورند از این ستاره فرار کنند ، شروع به جستجوی این ستاره می کنند.

بازی INO2 عنوانی به سبک RPG و بقای اکتشافی است که بر روی یک ستاره ناشناخته روایت شده است.

ویژگی های INO2 

  • طراحی هنری پیکسلی ساده و زیبا :
    همه گرافیک ها در هنر پیکسل ترسیم شده اند.
  •  نقشه بازی طوری طراحی شده است که می تواند برای مدت طولانی جستجو شود : ستاره های ناشناخته دارای محیط های متنوعی هستند و بیگانگان ساکن در هر محیط متفاوت هستند. مسیری که جستجو کرده اید ضبط شده و برای تکمیل همه آنها پاداش خواهید گرفت.
  • چند پایان با انتخاب کاربر تغییر یافته است : در کل شش پایان برای بازی وجود دارد. داستان بازی با توجه به اقدامات انجام شده توسط کاربر تغییر می کند.

بازی INO2 عنوانی سرگرم کننده و جذاب در سبک بازی های بقاء و نقش آفرینی است که از داستان پردازی بسیار جذابی برخوردار است. در ادامه می توانید این بازی جذاب را از سایت ما (Apktops) به راحتی دریافت کنید و از آن لذت ببرید.