Into the Dead

بازی بسیار زیبا و اکشن Into the Dead

گرافیک عالی و بسیار روان

همراه با گیم پلی سرگرم کننده و هیجان انگیز در سبک اکشن

محصول استودیوی PIKPOK کشور نیوزلند

امروزه موضوع زامبی موضوع بحث داغ مورد علاقه ی بسیاری از بازیکنان و دوست داران بازی هایی از این سبک می باشد. بازی هایی مانند Resident Evil و سریال هایی مانند The Walking Dead توانسته اند داستان و موضوع داغ زامبی را به خوبی به تصویر بکشند. بازی فوق العاده زیبا و پر طرفدار Into the Dead که توسط استودیوی بازی سازی مشهور و صاحب نام PIKPOK کشور نیوزلند تولید شده است، توانسته تصویر بسیار خوب و واقعی ای را از حقایق زامبی ها در اختیار شما بگذارد. گیم پلی این بازی فوق العاده هیجان انگیز بسیار اعتیاد آور است و تا مدت ها شما را سرگرم خود خواهد ساخت. در این بازی شما در نقش یکی از معدود بازماندگان فاجعه ای هستید که منجر به قتل عام میلیون ها نفر شده است. تمام اطراف شما را زامبی هایی وحشی فرا گرفته اند و شما باید فقط به فکر زنده ماندن باشید. در ادامه به بررسی این بازی بسیار هیجان انگیز می پردازیم.

ویژگی ها :

  • گرافیک بسیار عالی به سبک سایه ای
  • گیم پلی حرفه ای و روان
  • صداگذاری عالی زامبی ها
  • وجود چالش های سخت و دشوار
  • قابلیت استفاده از سلاح های مختلف
  • دارای حالت بدون پایان

معرفی و بررسی بازی Into the Dead

بازی زیبا و سراسر هیجان Into the Dead یک بازی با سبک اکشن و دارای صحنه های خشونت بار و طبیعی می باشد. بازی مورد نظر دارای گرافیک خاص و منحصر به فرد سایه ای می باشد و با دارا بودن گیم پلی حرفه ای همراه با صداگذاری عالی اسلحه ها باعث جلب توجه بازیکنان و طرف داران بسیار زیادی به سمت خود شده است. استفاده از سلاح های مختلف و متنوع در این بازی و همینطور حالت بدون پایان بازی Into the Dead باعث شده تا این بازی دارای گیم پلی بسیار اعتیاد آوری برای تمام بازیکنان باشد.

بازی مورد نظر در ابتدا به نظر بازیکنان آسان به نظر می رسد اما با گذشت مقداری از مراحل بازی به شدت سخت و چالش بر انگیز خواهد شد. خط داستانی بازی Into the Dead از این قرار است که ویروسی نا شناخته سراسر جهان ما را فرگرفته و همه ی مردم به موجوداتی بدون عقل و خون خوار تبدیل شده اند. دنیای انسان ها تبدیل به دنیایی شده که اکنون فقط زامبی های خون خوار و خطرناک بر آن تسلط دارند و بیشتر جمعیت یا مرده اند یا به وسیله ی این ویروس نا شناخته به زامبی تبدیل شده اند.

در بازی Into the Dead تنها شما و شمار کمی از یاران شما جان سالم به در برده اید. شما در نقش یک خلبان هلی کوپتر هستید که هلی کوپتر شما وسط یک دشت کنترل خود را از دست می دهد و شما سقوط می کنید، با شنیدن صدای سقوط و انفجار هلی کوپتر آن منطقه به سرعت پر از زامبی می شود زیرا زامبی ها به انواع صداها حساس هستند و به سوی صداهای بلند جذب می شوند.

زامبی ها به صورت وحشیانه به هر موجود زنده ای که ببیند حمله ور می شوند و شما هم جزو استثناها نیستید. اگر می خواهید زنده بمانید باید زامبی هایی که به سمت شما می آیند را نابود کنید. همه چیز به شما و مهارت فرار و تیر اندازی شما بستگی دارد. آیا شما زنده خواهید ماند یا خوراک زامبی ها خواهید شد؟ در آخر باید متذکر شویم که بازی Into the Dead یک بازی به صورت رکورد زنی می باشد و شما می توانید با اتصال به سایت فیس بوک یا گوگل پلی گیمز رکورد خود را در سطح جهانی ثبت کنید و جزو نفرات برتر بازی Into the Dead باشید. پس به هیچ وجه این بازی مهیج را از دست ندهید.