بازی زیبا و جذاب iPollute به همراه فایل دیتا

با قیمت 2.69 یورو و امتیاز 4.8 از 5 در گوگل پلی

تست شده توسط APKTops

محیط زیست و طبیعت نعمتی الهی برای انسان ها و همه موجودات زنده است. متأسفانه فعالیت های صنعتی انسان ها هر لحظه در حال تهدید بیشتر جنگل ها و فضاهای سبز است. اطلاع رسانی های مفید در این زمینه می تواند راهکاری مناسب برای آشنا کردن و فهماندن اهمیت طبیعت برای ما باشد. بعضی از افراد توجه ویژه ای به این موضوع دارند و جزو عاشقان طبیعت هستند. این گونه افراد از هیچ فعالیتی برای نجات طبیعت دریغ نمی کنند. شرکت نرم افزاری Bulkypix از جمله شرکت هایی است که می توان آن را جزو این گروه دانست. Bulkypix با ارائه یک بازی جذاب، فکری، استراتژیک و سرگرم کننده با موضوع نجات طبیعت از دست آلودگی های زیست محیطی قدم بزرگی در این زمینه برداشته است.

iPollute

ویژگی ها :

  • ساخت بازی با ماکت ها و خمیرها
  • ساخته شده با فناوری Stop Motion Animation
  • سبک فکری و پازلی با محوریت نجات طبیعت از آلودگی های زیست محیطی
  • دارای انیمیشن های گرافیکی و جذاب
  • قابلیت استفاده از ابزارهای مختلف برای مدیریت صحیح
  • حرکات پازلی نیاز به فکر و بسیار حساس
  • کسب امتیاز و ارتقاء رتبه با انجام دقیق مراحل
  • قابلیت ارتقاء و خرید ابزارهای مختلف

بازی زیبا و فکری iPollute با سبکی نوین :

بازی iPollute در سبک Arcade بوده و با دیدگاهی نوین ساخته شده است. شاید تا قبل از این بازی های زیاد این چنینی تولید و عرضه نشده بود. محوریت این بازی بسیار عالی و از بسیاری جهات آموزشی و مفید است. شما در این بازی نقش آفرینی به مدیریت یک دره ی سرسبز و زیبا دعوت می شوید. جایی که درختان ، فضای سبز و حوزچه های آبی وجود دارد. این مکان دوست داشتنی نیاز به مدیریت دارد! از یک طرف باید به ساخت و ساز و تولیدات صنعتی پرداخت و از سوی دیگر شرایطی را فراهم کرد که به طبیعت و محیط زیست آسیبی نرسد.

وظیفه شما مدیریت این دو بخش در کنار یکدیگر است. کنترل و نحوه بازی کردن در بازی iPollute آسان اما بسیار چالش برانگیز بوده و نیاز به تفکر دارد. در رو به روی شما تعدادی آیکون وجود دارد که با توجه به نیاز و استراتژی لحظه ای، باید به طور درست از آن ها استفاده شود. روند کلی بازی به نظر بسیار پیچیده و سخت می آید اما بعد از مدت کوتاهی با محیط بازی و ابزارها و نحوه بازی آشنا می شوید.

آموزش نصب: بعد از نصب فایل APK ، فولدر com.bulkypix.ipollute را به مسیر sdcard/Android/obb انتقال داده و بازی را اجرا کنید.