تبریک

ضمن عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کاربران محترم سایت

انتخاب سایت برترین های اندروید را  به عنوان بهترین سایت اندروید در جشنواره وب ایران توسط آرای مردمی را خدمت تمامی کاربران عزیزی که به ما لطف داشته و به وب سایت خودشان رای دادند تبریک عرض می نماییم . 

iranwebfestival

 

از تمام کاربران فهیم و عزیزی که  با آرای خود باعث منتخب شدن سایت در جشنواره وب ایران شدند صمیمانه تشکر می کنیم.

بروزرسانی 1392/12/23:

به اطلاع برخی از معترضین به نتیجه جشنواره  و انتخاب به حق سایت Apktops  به عنوان یکی از برندگان جشنواره  وب ایران می رسانیم که مدیران سایت برترین های اندروید به دلیل قرارگرفتن این سایت در گروهی اشتباه و حذف گروه مارکت‌ها و اپ استورها، مکاتبه ای با مسئولین برگزار کننده جشنواره انجام دادند اما این مکاتبات بی پاسخ ماند و اواسط جشنواره و رای گیری مردمی پس از اعلام کاندیدا ها ما نیز به نشانه اعتراض بنر ها و لینک های رای گیری مردمی را از سایت حذف کردیم اما همان چند روزی که بنر ها در سایت قرار داشت کافی بود تا میزان رای مردمی به حدی برسد که سایت Apktops در جشنواره اول شود و این نشان از محبوبیت این سایت در بین کاربران دارد.

سایت برترین های اندروید یک سایت اثبات شده است و نیازی نمی بیند که برای جلب توجه، دست به انتشار مطالبی تنش برانگیز بزند. Apktops مسیری را در پیش گرفته است که برای افزایش بازدید و کاربران و کاهش رتبه الکسا و … نیازی به تقلب، دروغ و فریب کاری ندارد و تلاش بی وقفه و بی منت مدیران سایت و لطف بی شائبه کابران سایت است که Apktops را به این مرحله رسانده است.

با آرزوی موفقیت برای تمامی رقبای سایت برترین های اندروید!

 لینک خبر + اطلاعات بیشتر