iSlash Heroes

بازی سرگرم کننده قهرمان ضربه زنی iSlash Heroes

عرضه شده توسط استودیوی Duello Games

دارای گرافیک بسیار عالی و دیدنی 

بسیاری از بازی هایی که برای سیستم عامل اندروید عرضه می شوند با این که دارای حجم چندانی نیستند، اما به گونه ای طراحی می شوند که همیشه نام آنها در یاد کاربران قرار دارد. این بار یکی از همین بازی ها تحت عنوان iSlash Heroes را برایتان آماده کرده ایم. در همین ابتدای بازی بهتر است بگوییم که این بازی شباهت بسیار زیادی با سری بازی های “نینجا میوه ای” دارد و اگر از بازی Fruit Ninja خوشتان آمده شک نکنید که بازی iSlash Heroes می تواند بیشتر از آن شما را جذب خود کند تا 200 مرحله جذاب و سرگرم کننده را انجام دهید!

iSlash-Heroes

ویژگی ها:

  • دارای گرافیک بسیار عالی و دیدنی!
  • محیط بسیار دل انگیز و جذاب
  • گیم پلی اعتیادآور رکوردی
  • وجود کرکترهای دوست داشتنی
  • بیش از 200 مرحله مختلف
  • دارای 2 حالت برای انجام بازی

 معرفی بازی iSlash Heroes

در این بازی فکر شما است که باعث پیش رفتن بازی خواهد شد. سرعت عمل چندان تاثیری در iSlash Heroes ندارد و باید با فکر و استراتژی مناسب بتوانید مراحل بازی را انجام دهید. اساس این بازی بدین گونه است که شما باید بدون آن که اجسام در حال حرکت را بزنید میزان فضایی که می توانند مانور دهند را کمتر کنید و به این ترتیب قسمت سبز رنگی که بالای بازی قرار دارد باید به روبان قرمز رنگ برسد. توجه داشته باشید که شما نباید شمشیرتان با اجسامی که در حال حرکت هستند برخودری داشته باشد و به جای آن باید هرچه می توانید میزان فضایی که می توانند حرکت کنند را کمتر کنید و این مسئله شرطی است که باعث می شود تا بتوانید بازی را انجام داده و مراحل را پشت سر بگذارید.

در مراحل ابتدایی شاهد دشواری چندانی نخواهید بود اما با پیش رفتن بازی و بالا رفتن مراحل، دشواری بازی بیشتر می شود برای عبور از مراحل باید تمرکز بسیار زیاد و کمی خوش شانسی! داشته باشید. در مراحل بالاتر سرعت و تعداد اجسامی که در حال حرکت هستند بسیار افزایش می یابد و همین موضوع باعث می شود تا شما برای رد کردن مراحل به شانس نیاز داشته باشید؛ چرا که هرچه هم تمرکزتان بالا باشد اما نمی توان مراحل را رد کرد. اگر دوست دارید بیش از 200 مرحله جذاب و سرگرم کننده را پشت سر بگذارید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه بازی “قهرمان ضربه زنی” را از دست ندهید.