بازی دخترانه ستاره هالیوود It Girl Story – Hollywood Star

عرضه شده توسط CrazyLabs
با بیش از 5 میلیون دانلود از پلی استور
به همراه نسخه مود شده

..:::بازی ویژه دختران:::..

این بار برای کاربران دختر سایت اقدام به آماده سازی بازی دخترانه کرده ایم چرا که بارها در بخش نظرات خواستاران بازیهای دخترانه از بازی ها کم نبوده اند. از همین رو این بار بازی با نام It Girl Story – Hollywood Star برایتان اماده کرده ایم که کاملا دخترانه می باشد. در این بازی به یک ستاره فشن و شو هالیوودی تبدیل خواهید شد. این بازی شما را به یک دختر مشهور و محبوب تبدیل می کند که خبرنگاران همیشه به دنبال فرصتی جهت انجام مصاحبه با شما خواهند بود. پس در It Girl Story – Hollywood Star به یک ستاره هالیوودی تبدیل شوید و هر مدل لباس و آرایشی که دوست دارید را برای خودتان انتخاب کنید.

it-girl-story

ویژگی ها:

  • خرید و پرو کردن جدیدترین لباس های مد روز از مغازه های مشهور و استفاده از مارک های برند
  • مردم و خبرنگاران به دنبال شما خواهند بود تا با شما مصاحبه داشته باشند
  • شرکت کردن در مهمانی ها و جشن هایی که توسط افراد مشهور برگذار می شود
  • آرایش کردن ظاهر ستاره بازی توسط خود شما با استفاده از وسایل آرایشی مختلف
  • ایده گرفتن برای طراحی لباس های خود و راه رفتن بر روی فرش قرمز!
  • جمع آوری کردن سکه های بیشتر جهت خریداری لباس ها و مدل های جدیدتر

 در این بازی تجریه یک مدل هالیوودی را خواهید داشت. در این بازی باید با شرکت در باشگاه و انجام حرکات ورزشی نسبت به روی فرم ماندن اندام خود اقدام کنید. غذا خوردنتان نیز در It Girl Story – Hollywood Star مورد توجه قرار میگیرد و باید با خوردن غذاهایی مناسب همیشه رژیم خودتان را مد نظر داشته باشید. شما می توانید از لباس های روز دنیا و برندهای معروف استفاده کنید و آنها را بپوشید. امکان تغییر لباس نیز وجود داشته تا لباس هایی مناسب با ظاهر خودتان بیابید. همچنین می توانید از لوازم آرایشی مختلف نیز برای آرایش کردن صورتتان استفاده کنید.

این بازی مخصوص دختران طراحی شده است. در این بازی تمام مواردی که برای زیباسازی و آرایش و مدل شدن ستاره هالیوودی لازم است انجام خواهد شد و اجرایی می شود. در ادامه می توانید این بازی را با لینک مستقیم از برترین های اندروید دریافت کنید.