جدیدترین نسخه بازی Its Full of Sparks برای اندروید

بازی های مختلفی برای سیستم عامل اندروید ساخته و منتشر می شوند. برخی از این بازی ها استفاده از یک ایده ی جذاب را سرلوحه ی کار خود قرار داده و با صرف کمی خلاقیت یک بازی جدید و کاملا متفاوت را برای کاربران عرضه می کنند که همیشه کاربران از این دسته از بازی ها حمایت کرده اند.

بازی Its Full of Sparks یک بازی ماجراجویی بسیار جذاب است که توسط استودیو بازی سازی Noodlecake Studios Inc که سابقه ی خوبی در زمینه ی عرضه ی بازی های اندرویدی دارد ساخته و منتشر شده است. این بازی جذاب یک ایده ی کاملا جدید و متفاوت را برای ساخت بازی انتخاب کرده است و در ان شما هب عنوان یک دینامیت در حال انفجار بازی خواهید کرد. طبق گفته ی سازندگان هدف از ساخت این بازی فهماندن این جمله به کاربران است که زندگی می تواند خیلی کوتاه باشد. بازی دارای مراحلی بسیار جذاب و سرگرم کننده است که می توانید با انجام ان ها ساعت ها خود را سرگرم کرده و لذت ببرید.

Its Full of Sparks دانلود بازی جذاب پر از جرقه

ویژگی های بازی Its Full of Sparks

  • دارای بیش از 80 مرحله ی جذاب و متفاوت
  • صدا گذاری بسیار عالی و استفاده از موسیقی های جذاب
  • امکان سفارشی سازی کامل دینامیت شما
  • توانایی های مختلف در بازی مانند پریدن ، دویدن و پرواز
  • گرافیک بسیار جذاب
  • گیم پلی متفاوت و هیجان انگیز
  • استفاده از یک ایده ی بسیار حذاب
  • و ویژگی های دیگر

همان طور که گفته شد در بازی Its Full of Sparks شما به عنوان یک دینامیت که جرقه ی ان زده شده است بازی را شروع خواهید کرد. در این بازی شما باید با طی کردن بیش از 80 مرحله ی مختلف و متنوع به دنبال یک دینامیت پیر که تاکنون جرقه ی آن زده نشده و منفجر نشده است بگردید. دینامیت های مختلفی در بازی وجود دارند که می توانید به سادگی طاهر آن ها را با استفاده از رنگ های مختلف سفارشی سازی کنید.

بازی دارای گرافیکی بسیار خوب و محیطی جذاب است که می تواند نظر شما را جلب نماید. توانایی های مختلف برای بازی به شما داده شده و می توانید با استفاده از کنترل های بازی به سادگی شخصیت اصلی را کنترل کنید. بازی با روشن شدن فیتیله ی دینامیت شروع خواهد شد و شما باید نهایت تلاش خود را برای پیش روی انجام دهید. سپس در اخرین لحظات عمر شما به پایان رسیده و منفحر می شوید.