جدیدترین نسخه از فصل اول بازی به درخواست کاربران

با 4 دیتای اختصاصی AdrenoMaliPowervrTegra + تریلر تماشایی

امتیاز در گوگل پلی : 4.3 از 5 – قیمت در گوگل پلی : 3 دلار

Jacob Jones : Episode 1 بازی جاکوب جونز از سری بازی های ماجراجویی شگفت انگیز اندرویدی با گرافیک HD خیره کننده و گیم پلی فوق العاده است . در این بازی شما در مراحل متعدد بازی درگیر اتفاقات و ماجراها و حتی سوال هایی می شوید که باید با ذهن خلاق خود ، پازل ها را حل کرده ، معماها را پشت سر گذاشته و به سوالاتی بعضا عجیب و غریبی که از شما پرسیده می شود نیز پاسخ دهید . به عنوان مثال در بازی از شما  سوال می شود که چرا حیوانات هنگام شب صحبت می کنند ؟ چرا گریمل اینقدر حساس  بوده و یا چرا جکسون اینقدر حساس و بار آمده است؟!

Jacob Jones  Episode 1 1.0.5

بله این ها سوالاتی است که شما باید در ضمن بازی با حل کردن معماها و گذرانیدن مراحل به آن ها پاسخ دهید و ساعت ها سرگرم شوید . بازی همان طور که اشاره کردیم دارای گرافیک اچ دی خیر کننده و گیم پلی بسیار عالی است و به همراه 4 فایل apk و دیتای اختصاصی برای 4 پردازنده با لینک مستقیم تقدیم می شود که پیشنهاد می کنیم تجربه یکی از ماجراجویی ترین بازی های اندرویدی را از دست ندهید . 

ویژگی ها : 

** گرافیک اچ دی خیره کننده + گیم پلی عالی و روان
** به چالش کشیدن ذهن و فکر شما برای حل پازل ها
** وجود انواع و اقسام مکان های مختلف در بازی
** مراحل متعدد و فوق العاده
** فصل اول بازی به صورت کامل

برای دانلود جدیدترین نسخه از فصل اول بازی + مطالعه راهنمای نصب و استفاده از فایل دیتا و محل کپی مناسب آن به ادامه مطلب همین پست از سایت Apktops مراجعه نمایید .

راهنمای نصب : پس از نصب فایل apk بازی فایل دیتای آن را هم توسط پسورد www.apktops.ir از حالت فشرده خارج کنید حال پوشه com.lucidgames.jacobjones1 را در مسیر Android/obb کپی نمایید .