Jelly Juice

بازی Jelly Juice عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی و match3 است که توسط تیم توسعه redBit games طراحی و منتشر شده است. این عنوان یک بازی کاملاً جدید match3 است که با آب نبات های جذاب، طراحی بصری چشمگیر و چالش های سرگرم کننده، بازیکن را شگفت زده می کند.

در بازی Jelly Juice جینی به آقای گامی بانی کمک می کند تا از دست شیرینی پز فرار کند. از طریق Jelly Land در ماجراجویی به آنها بپیوندید و در آنجا مکانهای آبنبات جادویی و مرموز را کشف خواهید کرد. در این بازی جذاب بیش از 2000 مرحله چالش برانگیز و جذاب وجود دارد که در آن باید ترکیباتی آبدار ایجاد کنید و آب نبات های جادویی ویژه را در این بازی ماجراجویی پازل گونه را خرد کنید.

در گیم پلی بازی Jelly Juice به طور استراتژیک آدامس ها را ترکیب کرده و خرد کنید تا ترکیب های آب نبات های جادویی (ژله ای، Bonbons و آب نبات راه راه) درست کنید. آب نبات های ویژه را برای ایجاد یک انفجار آب نباتی بزرگتر با یکدیگر ترکیب کنید.
همچنین از تقویت کننده هایی مانند Gummy Hammers و Magic Wands می توانید برای خرد کردن کاشی های دردسرساز استفاده کنید و به کمک آنها به امتیازات بالاتری دست یابید.

در بازی Jelly Juice می توانید به تزئین خانه جینی و دوستانش با وسایلی مثل مبلمان، اسباب بازی ها و وسایل دیگر در بخش STORIES انجام دهید. در صورتی که سلامتی های خود را تمام کرده اید و در حالی که منتظر شارژ مجدد زندگی خود هستید، می توانید در بخش SOLITAIRE بازی کنید تا میزان سلامیت شما دوباره شارژ شوند.

در بازی جذاب و مهیج Jelly Juice از میان مناظر زیبا طراحی شده و طراحی های محیط تخیلی سفر کنید، با آیتم های مختلف قندی (مانند شکلات، شیرینی و کیک) به چالش کشیده شوید و باس فایت ها را شکست دهید. از گرافیک جذاب و روایت یک داستان سرگرم کننده لذت ببرید.

ویژگی های بازی Jelly Juice 

  • بازی دارای گیم پلی آسان و سرگرم کننده است، اما همچنین یک بازی استراتژی آب نبات جذاب و اعتیاد آور است.
  • همیشه با هر به روزرسانی 30 مرحله در Jelly Land اضافه می شود.
  • شما می توانید با دوستان خود بازی کنید و رقابت هایی را بین خود ایجاد کنید.
  • با همگام سازی بازی آسان بین دستگاه ها فعال می شود: هر زمان و هر کجا که می خواهید Jelly Juice را بازی کنید.
  • طراحی بصری و گرافیک چشمگیر و زیبا
  • مراحل بسیار مهیج و سرگرم کننده
  • شخصیت پردازی خوب و به یادماندنی

بازی Jelly Juice عنوانی جذاب و سرگرم کننده در سبک بازی های پازلی و فکری است که در آن باید آب نبات های شبیه به یکدیگر را باهم مطابقت دهید. در ادامه می توانید این بازی جذاب و مهیج را به راحتی از سایت ما (Apktops) دریافت کنید و از آن لذت ببرید.