بازی پازل جهانی Jigsaw Puzzles World

بازی بسیار جالب و سرگرم کننده 

Puzzle یکی از محبوب ترین بازی های فکری در جهان محسوب می شود که انسان را به چالش می کشد.در حقیقت تلاش برای یافتن یک قطعه از پازل به شما در بهبود و تقویت حافظه و مهارت های بصری تان کمک می کند.اینبار در سایت برترین های اندروید یکی از بهترین بازی های دنیای پازل به نام Gigsaw Puzzle World را برایتان قرار داده ایم.

Jigsaw Puzzles World بازی فکری پازل جهانی اندروید

ویژگی ها :

  • انتخاب و قرار دادن تصاویر هیجان برانگیز در بازی
  • بازی کاملا رایگان و قابل اجرا برای همه دستگاه های اندروید
  • دارا بودن گزینه چرخش قطعه
  • محیط کاربری بسیار ساده و روان
  • قابلیت انتخاب تعداد قطعات پازل

نقد و بررسی بازی Jigsaw Puzzles World

شما به راحتی توسط Jigsaw Puzzles World بازی فکری پازل جهانی اندروید می توانید ذهن و فکر خود را درگیر کرده و آن را تقویت کنید. این بازی مناسب کسانی است که از بازی های اکشن و درگیرانه خسته شده اند و دنبال یک بازی فکری و آرامش بخش هستند.در این بازی طیف وسیعی از تصاویر به تناسب همه سلیقه ها انتخاب و به کار برده شده است.

Jigsaw Puzzles World بازی فکری پازل جهانی اندروید از آن جهت مناسب برای هر فردی با هر سلیقه می باشد که دارای تصاویر،لحظه ها و موقعیت های بسیار گوناگون می باشد که یقینا شما را خسته نخواهد کرد و برای ادامه بازی و سخت کوشی در آن ترغیب خواهد کرد. در بازی با تصاویر بسیار زیادی رو به رو می شوید که تک تک آنان برای شما خاطره انگیز خواهد بود و با تمام قدرت و وجودتان با بهره گیری از منطق خود به بازی خواهید پرداخت.

نکته مهم: این نسخه از بازی مود نشده است اما پرداخت های درون برنامه جهت خرید رایگان سکه و خرید پازل های جدید به راحتی توسط لاکی پچر انجام می شود.