بازی سرگرم کننده Joe Danger

موتور سواری در محیطی خیره کننده!

نسخه معمولی + نسخه مود شده با پول بی نهایت

شاید یک بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده که گرافیکی خیره کننده نیز داشته باشد، این روزها بتواند به خوبی شما را سرگرم کند. پس اگر به دنبال بازی این چنینی هستید، توصیه می کنیم به هیچ وجه Joe Danger را از دست ندهید.

Joe-Danger

ویژگی ها:

  • دارا بودن گرافیکی خیره کننده و چشم نواز
  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده و روان در دستان شما!
  • کنترلر بسیار عالی و نوارانه
  • بیش از 20 ساعت گیم پلی بدون توقف
  • قابلیت باز کردن بیش از 20 کاراکتر مختلف در طول بازی
  • باز شدن یک مرحله جدید به صورت روزانه در حالت Challenge mode
  • پشتیبانی از کنترل پدها مانند: Xbox 360 pads, MOGA و nVidia Shield

 

شاید در نگاه اولی که به Joe Danger می کنید، این بازی یک بازی ساده به نظر برسد. اما بعد از این که چند دقیقه از وقتتان را با این بازی صرف می کنید، متوجه خواهید شد که با یکی از سرگرم کننده ترین بازیهای 2015 روبه رو شده اید که به گفته سازنده، می تواند بیش از 20 ساعت بدون توقف شما را سرگرم کند. :D

Joe Danger یک بازی هیجان انگیز و جالب در سبک موتور سواری برای اندروید می باشد که با گیم پلی سرگرم کننده خود می تواند مهارت های شما را به چالش بکشد. در این بازی شما در نقش جو (حداقل برای اوایل بازی) که یک جوان بی باک است قرار خواهید گرفت. جو قصد موتور سواری در مکان های مختلف را دارد و شما باید به او در این راه کم کنید. در این بازی شما باید سوار بر موتور بتوانید سکه هایی که در بازی وجود دارد را به دست بیاورید. این سکه ها به منزله امتیاز برای شما حسبا خواهند شد. در طول مسیری که حرکت خواهید کرد مانع های زیادی وجود دارد که باید بدون برخورد با این موانع بتوانید از آنها عبور کنید. شما مراحل مختلفی را در این بازی برای پایان دادن آن باید بگذرانید.

در Joe Danger این امکان را خواهید داشت تا شخصیت اصلی بازی یعنی “جو” را با استفاده از آیتم های مختلف مانند لباس، کلاه، ریش و … شخصی سازی کرده و از آن شخصیتی که مد نظر خودتان است را ایجاد کنید. البته علاوه بر جو، بیش از 20 شخصت دیگر نیز در بازی وجود دارند که در ابتدای بازی قابل انتخاب نیستند و برای استفاده از انها باید حداکثر امتیاز ممکن را به دست بیاورید.

موتور سواری ها، همانند ماجراجویی می باشد که در مکان های متفاوتی انجام می شود به طوری که شما در این بازی اندروید می توانید مکان های متفاوتی از جمله شهر، بیابان، جاده، پیست و … را تجربه کنید. هرکدام از این مکان ها دارای چالش های مربوط به خود هستند و شما باید بتوانید با افزایش مهارت های خود در موتور سواری این چالش ها را با موفقیت بگذرانید.

کنترلگر بازی Joe Danger به گفته سازندگان، به صورتی متفاوت طراحی شده است که در آن شما شاهد هیچ گونه دکمه (حتی لمسی) در داخل اسکرین بازی نخواهید بود و کنترل موتور با استفاده از تکان دادن صفحه گوشی انجام می شود که در آن شما با تکان دادن دستتان بر روی صحه گوشی می توانید موتور را تحت کنترل داشته باشید و آن را به سمت هایی که می خواهید هدایت کنید.

مهم ترین نکته ای که توسعه دهنده، یعنی Hello Games بر روی ان در مورد این بازی مانور می دهد گرافیک آن است. به حق که در Joe Danger گرافیکی بسیار خیره کننده را شاهد خواهید بود که نمونه آن را در کمتر بازی با چنین حجمی دیده بودیم. بدون شک می توان گرافیک این بازی، یکی از نقطه های عطف آن به حساب می آید.

بازی Joe Danger را می توان به عنوان یکی از سرگرم کننده ترین بازی های اندروید در چنین حجمی دانست که به طور حتم شما را شگفت زده خواهد کرد. به ویژه که این بازی از گیم پد نیز پشتیبانی می کند. پس اگر از علاقه مندان به بازی های مسابقه و هیجانی هستید توصیه می کنیم به هیچ وجه Joe Danger را از دست ندهید.