بازی ماجرایی و بسیار مهیج Joe Dever’s Lone Wolf

گرافیک بالا به همراه گیم پلی خیره کننده در سبک RPG یا نقش آفرینی

محصولی از شرکت فرانسوی Bulkypix سازنده بازی های محبوبی همچون Dead Effect

نسخه عادی + نسخه مود شده (نسخه Full و آنلاک شده)

به همراه فایل دیتا + ویدئوی تریلر رسمی بازی

با امتیاز 4.2 از 5 در گوگل پلی

Joe Dever’s Lone Wolf عنوانی دیگر از بازی های محبوب شرکت فرانسوی Bulkypix می باشد که با 500 هزار بار دانلود در گوگل پلی، می توان آن را جزو بازی های محبوب قلمداد کرد. این بازی در سبک نقش آفرینی (Role Playing) می باشد و مثل بسیاری دیگر از بازی ها، حال و هوا و فضای آن فانتزی بوده و اتفاقات و جریانات آن در دنیایی خیالی رخ می دهد. با APKTops در معرفی بیشتر این بازی همراه باشید…

Joe-Devers-Lone-Wolf-B

ویژگی ها :

  • گرافیک عالی به همراه جزئیات بسیار بالا با حجم زیاد
  • گیم پلی فوق العاده جذاب و مشابه بازی های کنسول ها
  • برگرفته شده از نسخه اورجینال (PC) بازی Joe Dever’s Lone Wolf
  • دارای داستان حماسی واحد و گیرا
  • قابلیت ساخت و استفاده از شخصیت های شخصی سازی شده توسط شما
  • رقم خوردن داستان بازی در چندین حالت مختلف با انتخاب های شما
  • سیستم حرفه ای مبارزات تن به تن
  • دارای 3 سطح سختی بازی
  • دارای بخش های معمایی، پازل و بخش های مکانیکی

Joe-Devers-Lone-Wolf-Logo

بازی Joe Dever’s Lone Wolf

شاید نام Joe Dever’s Lone Wolf به گوش شما هم خورده باشد. Joe Dever’s Lone Wolf افسانه ای داستانی از کتابی با همین نام می باشد. نویسنده این داستان از نام خودش برای شخصیت اصلی بازی الهام گرفته است. آقای Joe Dever در سال 1984 این داستان را عرضه کرد و شرکت Atlantyca S.p.A مسئولیت انتشار آن را به عنوان منتشر کننده قبول کرد و این اثر را به مالکیت خود درآورد. عنوان این داستان به طور کامل Joe Dever’s Lone Wolf: Blood on the Snow است.

حالا بعد از چندین سال، شرکت های Forge Reply و Atlantyca ، Joe Dever یک بازی بر مبنای این افسانه ساختند و نام آن را نیز Joe Dever’s Lone Wolf گذاشتند. این بازی ابتدا برای نسخه کنسولی یعنی PC عرضه شد و بعد از مدت ها شرکت بازی سازی BulkyPix فرانسه نسخه موبایلی این بازی را برای سیستم عامل های Android و iOS عرضه کرد. تمام تلاش BulkyPix این بود که این بازی هر چه بیشتر به نسخه اصلی شباهت داشته باشد و واقعاً باید گفت که این شرکت در این آزمون سربلند بیرون آمد.

بازی Joe Dever’s Lone Wolf با گرافیک و گیم پلی مشابه نسخه اورجینال، طرفداران زیادی پیدا کرد. مخصوصاً اینکه دانلود این بازی کاملاً رایگان هم می باشد. البته پرداخت های درون برنامه ای زیادی در بازی وجود دارد. نویسنده این داستان یعنی Joe Dever در همکاری با شرکت های سازنده این بازی، اقدام به تکمیل داستان کرد و نسخه ای کامل را داستان نویسی کرد.

شما در بازی Joe Dever’s Lone Wolf در نقش قهرمانی حماسی هستید که علیه ارتش شیطانی به پا خواسته است. استایل این شخصیت و همچنین شباهت های او در تکنیک های مبارزه باعث شده است تا نویسنده لقب او را گرگ تنها بگذارد. بازی دارای داستانی غیر خطی در دنیایی به نام Magnamund می باشد. جایی که توسط نیروهای دشمن تسخیر شده و شما تنها کسی هستید که می توانید این سرزمین را از دست شیاطین نجات دهید.

بازی در 4 بخش اصلی یا 4 اکت اتفاق می افتد و همچنین دارای بخش های مختلفی مثل بخش های فکری و پازلی ، بخش های اکشن و مبارزه ای و بخش های داستانی و تصمیم گرفتنی می باشد. به گفته سازندگان داستان Joe Dever’s Lone Wolf آنطور پیش خواهد رفت که شما انتخاب کنید. همچنین، به نقل از BulkyPix پایان ها و نتیجه گیری های بازی در چندین حالت مختلف خواهند بود که در میان این پایان ها خوب و بد نیز وجود دارد.

APKTOPS این بازی زیبا را در دو نسخه معمولی و مود شده (آنلاک بودن همه چیز) به همراه فایل دیتای حجیم و آفلاین آماده دریافت کرده است. همچنین جهت آشنایی بیشتر با سبک و سیاق بازی می توانید ویدئوی تریلر آن را از بخش “نمایش ویدئو” تماشا کنید.