Jump Jump Cube : Endless Square یک بازی جدید و سرگرم کننده

Jump Jump Cube : Endless Square یک بازی آرکید با امتیاز 4.1 از 5 در گوگل پلی می باشد. این بازی اندروید توسط استودیو بازی سازی Soulgit Games طراحی شده است که بازی به صورت کاملا رایگان برای دانلود انتشار یافته است.

Jump Jump Cube : Endless Square یک بازی جذاب می باشد که شبیه سازی از ورزش پش از مانع با نیزه می باشد که در این بازی شما در نقش یک معکب می باشید که با نیزه ای که در اختیار دارد می خواهد از مکعب های پیش رویش عبور کند و به بخش های بعدی بازی راه پیدا کند که گیم پلی بازی به صورت جذابی طراحی شده است و حس حال خوبی را دارا می باشد.

دانلود Jump Jump Cube : Endless Square

ویژگی ها :

  • تنظیم چوب برای پرش از مکعب ها
  • بازی در ده ها مرحله سرگرم کننده
  • گرافیک با کیفیت در سراسر بازی
  • گیم پلی نواروانه و سرگرم کننده
  • وجود قوانین مخصوص به بازی
  • سازگار با انواع گوشی و تبلت ها

معرفی بازی Jump Jump Cube : Endless Square

در این بازی شما می توانید چوب خود را به گونه ای تنظیم کنید که قبل از برخورد با مکعب های رو به رو در بالاترین نقطه خود قرار بگیرید تا بتوانید از بالای آن از روی مکعب هایی که در پیش روی شما می باشد پرش کنید و امتیازاتی را برای خود به ثبت برسانید. طراحی بازی به صورت خوبی صورت گرفته است که با گیم پلی بازی می توانید دقایق طولانی خود را سرگرم کنید.

 


مجموعه آموزش های ویدیویی به زبان فارسی


فرادرس

به بزرگترین دانشگاه آنلاین کشور با 60 هزار دانشجو بپیوندید
بیش از چهار هزار ساعت آموزش های ویدئویی فارسی در فرادرس

یادگیری را شروع کنید ...

دانلود فایل ها و راهنما

telegroom
download

در صورتی که هنگام دانلود و یا نصب نرم افزار ها به مشکلی برخوردید ،همکاران ما در همراه رایانه به صورت شبانه روزی پاسخگوی مشکلات شما هستند. تماس از طریق تلفن ثابت 9099070345

بنر کانال تلگرام