Jungle Heat: War of Clans

بازی استراتژیک Jungle Heat: War of Clans

 شاهکاری دیگر از کمپانی My.com B.V.

بازی Jungle Heat: War of Clans در سبک استراتژیک می باشد که این بازی پر طرفدار را استودیو بازی سازی My.com B.V. برای سیستم عامل اندروید طراحی و در گوگل پلی منتشر کرده است که تا به حال بیش از 50 میلیون بار دانلود و نصب کننده داشت. طراحان این بازی با تلفیق گیم پلی شبیه به بازی هم سبک و معروف کلش اف کلنز و گرافیک زیبا به دنبال جذب کاربران بیشتر بودند که با توجه به بازخوردهای بازیکن ها در سراسر دنیا، سازندگان این بازی تا حدی به هدف خود رسیده اند.

دانلود Jungle Heat: War of Clans

ویژگی ها:

  • امکان ساخت دهکده یا حکومت شخصی
  • نبرد با دیگر کاربران آنلاین و غارت از دهکده های دیگران
  • وجود لوازمی برای دفاع از دهکده از جمله: توپ، برج، بمب، تله و دیوارها
  • گیم پلی ساده در عین حال سرگرم کننده
  • جمع آوری یک ارتش از قهرمانان منحصر به فرد
  • دارای بخش مسابقات به طور منظم
  • گرافیک رنگارنگ و جذاب
  • موسیقی هیجانی و زیبا

Jungle Heat_cover2

معرفی و بررسی بازی Jungle Heat: War of Clans:

Jungle Heat: War of Clans یک بازیه کاملا رایگان می باشد که شما می توانید بر روی هر دستگاه بازی کنید که می توان این بازی را یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های استراتژیک دانست که شما باید برای خود یه حکومت یا دهکده ای برپا کنید و روز به روز پیشرفته تر کنید تا مقابل دشمنان خود به دفاع بپردازید. سعی کنید لول نیروهای خود را بالا ببرید و برای حکومت خود یک ارتش برپا کنید و به دهکده های دیگر کاربران حمله کنید و از منابع دهکده های دیگران غارت کنید تا بتوانید ساختمان های دهکده خود را لول آپ کنید.

حال باید لوازم دفاعی دهکده (توپ، برج، بمب، تله و دیوارها) را لول اپ کنید تا موقعی که دشمنان به دهکده شما حمله کردن بتوانید به خوبی دفاع کنید و پیروز باشید و دشمنان خود را شکست دهید. شما می توانید با این بازی که یک گیم پلی ساده و جذاب را داراست ساعت ها خود را سرگرم کنید و این گرافیک رنگارنگ که مانند یک انفجار رنگ در جنگل می باشد باعت می شود که شما احساس خستگی نکنید و به بازی بپردازید.

جنگ وحشیانه، پایگاه های نظامی، جنگل های وحشتناک با این گرافیک زیبا، سلاح، نیروهای مختلف و ساختمان های مختلف، و سرسخت ترین نبرد ها همه داخل یک بازی جمع شده اند تا بازیکنان لذت کافی را ببرند. یکی از بهترین ویژگی بازی این است که شما می توانید دهکده خود را به گوشی های دیگر هم انتقال دهید.