اولین بازی فارسی کلمات با قابلیت بازی آنلاین و آفلاین

کلمه بازی یک بازی سرگرم کننده ، با قابلیت بازی کردن به صورت آنلاین و آفلاین و مشاهده رتبه در بین کل بازی کننده ها می باشد.

Kalame-1
در این بازی با انجام صحیح هر مرحله امتیاز شما افزوده خواهد شد و با پاسخ اشتباه به مرحله ، امتیازی از شما کسر می شود (برای انجام دوباره مراحل گذرانده شده امتیازی درنظر گرفته نمی شود)که می توانید بر اساس امتیاز خود را به چالش بکشید و رتبه خود را در بین تمام شرکت کننده ها مشاهده کنید.

 

از دیگر قابلیت این بازی ، امکان طراحی سوال توسط خود شما و پاسخ دادن به سوالات طرح شده توسط دیگر کاربران می باشد. ( برای فرستادن جواب هر سوال برای اعلام برنده شدن ، 24 ساعت از زمان دریافت سوال فرصت خواهید داشت ، و پس از 24 ساعت اگر بازنده باشید یا برنده شدن خود را اعلام نکنید ، طراح سوال برنده بازی خواهد بود و سکه های مورد نظر را دریافت می کند)

سوالات طراحی شده کاربران توسط مدیریت کنترل شده و در صورت عدم تطابق سوال و جواب ، غلط املایی و یا سوالات نامربوط و خارج از شئونات تایید نخواهد شد.

سوالات موجود در بخش آفلاین ، شامل نام دختر ، پسر ، کشور و… با راهنمایی مورد نیاز است.

دارای بیش از 200 مرحله آفلاین در نسخه اولیه و قابلیت طراحی و پاسخ بی نهایت سوال آنلاین

با ارسال برنامه در گروه ها و صفحات مختلف (شبکه های اجتماعی ، تلگرام ، لاین و … ) توسط دکمه “ارسال برنامه” به پیشرفت برنامه و گرم شدن هرچه بیشتر مسابقات آنلاین کمک کنید

 

آموزش نحوه استفاده:

پاسخ صحیح به هر سوال 10 امتیاز و پاسخ غلط 6 امتیاز منفی دارد.

اگر سوال طراحی کنید ، در صورت تایید توسط مدیر ، توسط یکی از کاربران آنلاین پاسخ داده می شود . هزینه ی طراحی و ثبت سوال 50 سکه است ، در صورت برنده شدن (جواب اشتباه کاربر پاسخ دهنده ) 15 امتیاز گرفته و 200 سکه برنده می شوید(برنده شدن پس از 24 ساعت از گذشت زمان انتخاب سوال توسط کاربر پاسخ دهنده مشخص می شود که میتوانید از طریق “سابقه مسابقات آنلاین” مشاهده کنید)

پاسخ صحیح به سوالات آفلاین 10 سکه و پاسخ صحیح به سوالات آنلاین(طراحی شده توسط دیگر کاربران) 220 سکه دارد.

در صورت پاسخ اشتباه به سوالات آفلاین سکه ای کسر نمی شود و فقط امتیاز کسر می شود.

در صورت پاسخ اشتباه به سوالات آنلاین 100 سکه کسر می شود.

رتبه شما در بین تمام کاربران بر اساس امتیازات کسب شده محاسبه می شود و در “مشاهده رتبه” قابل رویت است.

 

***********************************************
لطفا نظرات خود را برای پیشرفت در نسخه های بعدی ارسال کنید