جدیدترین نسخه بازی KAMI 2 برای اندروید

بازی های خلاقانه ی اندرویدی معمولا طراحی خیلی خاص و گرافیکی ای ندارند اما همان سادگی محیط بازی خود دلیلی بر جذابیت ان است. بازی KAMI 2 یک بازی فکری برای اندروید است. در این بازی که به صورت پازل می باشد از کاغذ های رنگی استفاده شده و شما باید با کمترین حرکت ممکن کاغذ ها را به صورت خواسته شده در بیاورید. پازل های موجود در بازی خیلی آسان نیستند و شما باید ان ها را با کمترین حرکت بسازید و اگر بتوانید بهترین حرکت ها را انحام دهید بازی به شما امتیاز ویژه ای اختصاص می دهد و استیکر های زیبایی را به شما هدیه می دهد. بعضی از مراحل بدین صورت است که باید با روی هم چیدن کاغذ های رنگی مختلف کل صفحه ی گوشی را به یک رنگ در بیاورید که این رنگارنگ بودن بازی علاوه بر زیبایی طراحی به جذابیت بازی نیز افزوده است.

KAMI 2 دانلود بازی کاغذ های رنگی برای اندروید

ویزگی های بازی KAMI 2

  • طراحی بسیار رنگارنگ و جذاب با کاغذ های رنگی
  • گیم پلی فکری و معتاد کننده
  • امکان ثبت امتیازات خود برای رقابت با حریفان در سراسر دنیا
  • امکان ساخت پازل توسط شما و منتشر کردن در بازی
  • حل پازل با کمترین حرکت و دریافت استیکر جایزه
  • و ویزگی های دیگر

از دیگر ویژگی های بازی خلاقانه KAMI 2 می توان به دارا بودن بخش ساخت پازل یا the Puzzle Builder اشاره کرد. که شما با ورود به این بخش می توانید با استفاده از خلاقیت خود و امکانات بازی پازل های مختلفی بسازید و حتی ان ها را برای دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید و یا از پازل هایی که دیگر بازیکنان شاخته اند برای پر کردن اوقات بیکاری خود استفاده کنید.

در این بازی بیش از 100 پازل مختلف در سطح های گوناگون وجود دارد که ذهن شما را برای حل به چالش می کشد و ان ها را در مسیری پیچیده که ترکیبی از منطق و حل مسئله است قرار می دهد.