Kickerinho World

بازی ورزشی جهان کیکرینو Kickerinho World

با گرافیک بسیار عالی و خیره کننده

اگر پیگیر بازی هایی که در سایت قرار می دهیم بوده باشید حتما به یاد دارید که مدتی قبل بازی تحت عنوان Kickerinho در سایت منتشر کردیم. همان استودیوی بازیسازی یعنی Tabasco Interactive اقدام به عرضه نسخه ای دیگر از این بازی تحت عنوان Kickerinho World کرده است که می توان آن را نسخه دوم بازی Kickerinho دانست. به آن دسته از کاربرانی که که قبلا نسخه اول همین بازی را تجربه کردند پیشنهاد می دهیم به هیچ وجه نسخه دوم آن را از دست ندهند.

Kickerinho World دانلود

ویژگی های بازی Kickerinho World 

  • یادگیری 34 ترفند مختلف
  • تست مهارت ها در 650 چالش
  • تجربه ی گرافیک اچ دی عالی
  • به چالش کشیدن دوستان در برابر دیگر تیم ها
  • مشاهده پاریس، نیویورک، دوبی و شانگهای
  • سفارشی کردن کاراکتر خود و باز کردن ده ها توپ

 معرفی و بررسی بازی Kickerinho World

Kickerinho نام پسربچه ای برزیلی است که شخصیت اصلی بازی را رقم میزند. در این بازی اندروید شما باید به کیکرینو کمک کنید تا بتواند با کسب مهارت های بیشتر به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شود. به این منظور شما باید با آموزش دادن مهارت های مختلف در طول بازی، بتوانید کاری کنید تا کیکرینو به یک فوتبالیست حرفه ای تبدیل شود. برای این کار باید حرکاتی مانند روپایی زدن، هد زدن و دیگر حرکات نمایشی را بتوانید به درستی انجام دهید. 34 حرکت نمایشی مختلف در این بازی وجود دارند که باید تمام آنها را یاد گرفته و بتوانید به درستی و با سرعت بالا آنها را انجام دهید. مهارت های شما در 650 چالش مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا بازی مطمئن شوید که تمام آنها را به خوبی یاد گرفته اید.

در نسخه قبلی این بازی، تنها یک شخصیت اصلی در بازی وجود داشت. این شخصیت همان Kickerinho بود. اما در نسخه جدید که هم اکنون برایتان آماده کرده ایم شاهد حضور چندین کاراکتر مختلف شامل دختر و پسر خواهید بود. شما این امکان را خواهید داشت تا از میان کاراکترهای موجود، کاراکتر دلخواه خود را انتخاب کنید. از طرفی قابلیت سفارشی کردن ظاهر کاراکتر انتخاب شده نیز وجود دارد و می توانید ظاهر این کاراکتر را مطابق با سلیقه خودتان سفارشی کنید. در Kickerinho World می توانید مهارت های دوستانتان را نیز به چالش بکشید. برای این کار نیازمند اتصال اینترنت خواهید بود و باید دوست مورد نظرتان نیز همین بازی را بر روی گوشی خود نصب داشته باشد تا بتوانید با یکدیگر به رقابت پرداخته و امتیازهایتان را با هم مقایسه کنید.

بازی Kickerinho World دارای گرافیک اچ دی خیره کننده و بسیار عالی می باشد. محیط بازی بسیار جذاب و دیدنی طراحی شده است و شاهد جزئیاتی در سطح بسیار بالا خواهید بود. صداگذاری این بازی بسیار حرفه ای انجام شده است و شاهد پخش صداهای بسیار مهیجی در طول بازی خواهید بود که باعث افزایش هیجان بازی خواهد شد. اگر علاقه مند به بازی های ورزشی هستید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه “جهان کیکرینو” را از دست ندهید.