بازی سرگرم کننده و بسیار اعتیاد آور Kickerinho

با گیم ساده و در عین حال بسیار چالش برانگیز در سبک بازی های ورزشی

گرافیک روان و طراحی های سه بعدی و دیدنی

محصول استودیوی لهستانی Tabasco Interactive

نسخه معمولی + نسخه مود شده + فایل دیتا

بسیاری از پلیرهای امروزی به دنبال بازی هایی ساده و سرگرم کننده برای اوقات فراغت خود هستند. بازی هایی که به راحتی اجرا شوند و نیازی به اینترنت نداشته باشند. این گونه از بازی ها که در دسته بندی کلی بازی های Casual یا تفننی قرار می گیرند، خود به زیرشاخته های مختلف تقسیم می شوند. بازی بسیار زیبا و دوست داشتنی Kickerinho یک مثال بارز و نمونه ای عالی در همین زمینه می باشد. Kickerinho می تواند در عین سادگی، شما را مدت ها سرگرم ساخته و به خاطر سبک چالش برانگیزی که دارد، حتی شما را ترقیب به رکورد زدن بکند. با APKTOPS همراه شوید تا بازی جذاب Kickerinho را معرفی کنیم.

Kickerinho

ویژگی های بازی Kickerinho 

  • گرافیک روان و طراحی های سه بعدی
  • گیم پلی بسیار سرگرم کننده
  • سبک چالش برانگیز و رکورد زنی
  • قابلیت کسب مهارت های مختلف از جمله انواع روپایی، هد زدن و …
  • قابلیت استفاده از لباس های مختلف از جمله لباس رسمی باشگاه های مختلف مثل بارسلونا، رئال مادرید و …
  • قابلیت ثبت رکورد در لیدربوردشیپ ها
  • قابلیت خرید و استفاده از امکانات مختلف

معرفی بازی Kickerinho

Kickerinho نام یکی از بازی های موبایلی برای سیستم عامل های Android و iOS در سبک ورزشی (Sports) می باشد که به خاطر ویژگی های جذابی که دارد، به یکی از بازی های محبوب تفننی این روزها تبدیل شده است. Kickerinho در عین سادگی یک بازی بسیار سرگرم کننده و چالش برانگیز محسوب می شود. گرافیک عالی و بهینه سازی شده، طراحی های سه بعدی، دقت بالا در طراحی جزئیات محیط، گیم پلی ساده و روان در کنار حجم کم، همگی دلایلی بر عالی بودن این بازی هستند.

در این بازی شما در نقش یک پسر بچه برزیلی بازی خواهید کرد. این پسربچه مثل دیگر کودکان برزیلی عاشق فوتبال است. او به خاطر مهارت خدادادی که در این زمینه دارد لقب Kickerinho را گرفته است. مسابقات شعبده بازی با توپ فوتبال که در انگلیسی به Juggling معروف است در شهر ریو دو ژانیرو کشور برزیل برگزار شده است. رویای کیکرینیو تبدیل شدن به ماهرترین شعبده باز فوتبالی در برزیل است. شما باید به او کمک کنید تا با کسب مهارت حرفه ای در انجام حرکات نمایشی مثل روپایی زدن، هد زدن و … در این مسابقات شرکت کرده و به رویای خود دست پیدا کند.

گیم پلی بازی بسیار ساده بوده و شما در کمتر از 20 ثانیه می توانید سبک بازی را متوجه شوید. Kickerinho در جلوی تصویر و آماده برای روپایی زدن است. وقتی شما آماده شروع باشید با یک بار ضربه زدن روی صفحه بازی شروع می شود. از حالا به بعد، وظیفه شما انتخاب صحیح و صد البته به موقع برای ضربه زدن به توپ می باشد. اگر توپ به سمت راست تصویر آمد باید طرف راست را لمس کنید تا Kickerinho با پای چپش به توپ ضربه بزند و اگر توپ به سمت چپ تصویر آمد شما باید سمت چپ را لمس کنید تا Kickerinho با پای راستش به توپ ضربه بزند. در ظاهر این سبک بازی بسیار آسان است اما واقعیت این است که این بازی بسیار چالش برانگیز است. اگر چند میلی ثانیه دیرتر یا زودتر به توپ ضربه بزنید و یا به طرف اشتباه صفحه ضربه وارد کنید و یا هر کاری کنید که توپ به زمین برخورد کند، شما بازنده هستید. هرچه بیشتر توپ را در هوا نگه دارید، رکورد بیشتری ثبت خواهید کرد.

در بازی Kickerinho می توانید از رکورد بیشتر، سکه بیشتری به دست بیاورید. با کمک سکه ها نیز می توانید چیزهای مختلفی مثل لباس تیم های باشگاهی گوناگون و یا توپ های مختلف و … خرید کنید. همچنین با کسب مهارت در انجام حرکات نمایشی بهتر، می توانید بازی را گسترش داده و آن را جذاب تر و چالش برانگیز تر کنید. بازی Kickerinho در مکان های مختلف شهر زیبای Rio de Janeiro که به خوبی در این بازی طراحی شده اند رقم می خورد. اگر شما هم از علاقه مندان به بازی های رکوردزنی و سرگرم کننده هستید، حتماً پیشنهاد می کنیم بازی Kickerinho را امتحان کنید.

تصویر ثبت شده توسط APKTOPS از نسخه مود شده بازی
تصویر ثبت شده توسط APKTOPS از نسخه مود شده بازی